Piękny prezent dla potrzebującej! Monika zebrała niemal 5000 zł, dla samotnej staruszki!

Magdalena
11 grudnia 2019
Wpis Piękny prezent dla potrzebującej! Monika zebrała niemal 5000 zł, dla samotnej staruszki! - miniaturka zdjęcia


Piękny prezent dla potrzebującej staruszki! Monika zebrała na Pomagam.pl niemal 5000 zł, aby poprawić los samotnej, chorej kobiety! 


Święta to magiczny czas. Jednak nie dla każdego jest to okres, który spędza się w gronie najbliższych w miłej, rodzinnej atmosferze. 

Pani Grażyna to samotna, starsza kobieta, która przesiaduje niemal codziennie pod kolegiatą pw. św. Anny w Krakowie. Mieszkańcy mijają ją obojętnie, zakładając, że to kolejna żebraczka. A prawda jest zupełnie inna.

Pani Grażyna to absolwentka prawa i administracji na UJ, niestety dopadła ją straszna choroba — stwardnienie rozsiane. Leki na tę nieuleczalną chorobę są niewyobrażalnie drogie. Pani Grażyna, walcząc o swoje zdrowie, zadłużyła się, a dodatkowo straciła zdolność do jakiejkolwiek pracy. Mimo że kilkakrotnie próbowała znaleźć zatrudnienie, z powodu wielokrotnych złamań nóg, jest to niemożliwe.

Monika zainteresowała się losem pokrzywdzonej kobiety. Okazała jej troskę i zrozumienie. Teraz, w okresie świąt postanowiła wyjść o krok dalej. Na Pomagam.pl założyła zbiórkę dedykowaną Pani Grażynie https://pomagam.pl/pani-grazyna. Przez swoje zaangażowanie, w 5 dni zebrała niemal 5 000 zł! Te środki pomogą staruszce pokryć bieżące wydatki i choć w małym stopniu poczuć magię świąt.

Zbiórka na pomoc Pani Grażynie to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij