Organizatorzy zebrali już prawie 19 000 zł na sfinansowanie Parady Równości 2019 !!!

Magdalena
24 kwietnia 2019
Wpis Organizatorzy zebrali już prawie 19 000 zł na sfinansowanie Parady Równości 2019 !!! - miniaturka zdjęcia

Założeniem i podstawą warszawskiej Parady Równości są idee równości i tolerancji. Co roku, od osiemnastu lat, ulicami Warszawy przechodzą osoby, dla których liczy się wolność i równość prawa w Polsce dla każdego. W tym roku organizatorzy tego przedsięwzięcia wykorzystali Pomagam.pl do zebrania potrzebnej kwoty, umożliwiającej przeprowadzenie parady. Dzięki ponad 1 045 udostępnieniom na konto zbiórki wpłynęło prawie 19 000 zł, a to jeszcze nie koniec!  

Parada Równości jest już niemal tradycją. Od osiemnastu lat jej uczestnicy manifestują ważne dla nich wartości. Jej założyciele postanowili w tym roku zebrać potrzebne środki do organizacji tego wydarzenia na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/parada2019. Intensywna promocja akcji na Facebooku oraz ponad 1045 udostępnień sprawiły, że zebrano już 18 735 zł, a zbiórka wciąż trwa!!  

Zbiórka na organizację Parady Równości to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby przeprowadzić własną inicjatywę.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij