Wielokrotnie pomagał, teraz sam potrzebuje pomocy - zebrano już ponad 21 000 zł!

Opublikowano 10 września 2019 przez Marcjanna

Ten znany i ceniony muzyk wielokrotnie pomagał innym, a teraz sam potrzebuje pomocy - zebrano już ponad 21 000 zł!


Paweł Małolepszy to ceniony muzyk - podczas swojej ponad trzydziestoletniej działalności muzycznej występował w niemal całej Polsce. Zdobył wiele nagród i uznanie słuchaczy - stał się m.in. legendą festiwalu muzycznego “YAPA”, odbywającego się w Łodzi. Współtworzył wiele różnych projektów, jednak najbardziej kojarzony jest z zespołem Grzmiąca Półlitrówa, którego jest założycielem.

Teksty i muzyka, którą tworzy, trafiają prosto do ludzkich serc, ponieważ i z serca wypływają. Piosenki Pawła opowiadają o życiu, o chwilach łatwych i trudnych, śmiesznych i smutnych, nie brak w nich wątków autobiograficznych. Są to piosenki, jak Paweł często podkreśla, "dla ludzi" - bo taki właśnie jest Paweł: to, co robi, jest przede wszystkim DLA LUDZI. - piszą organizatorzy zbiórki na Pomagam.pl.

Paweł Małolepszy wielokrotnie pomagał potrzebującym, teraz sam potrzebuje pomocy - nie może tworzyć, grać i śpiewać, ponieważ liczne udary mózgu spowodowały problemy m.in. z pamięcią i z mową.

Jego szansą na powrót do zdrowia jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja, dlatego powstała zbiórka na Pomagam.pl w celu zebrania środków: https://pomagam.pl/pawelmalolepszy

W ciągu 17 dni organizatorzy zebrali ponad 21 000 złotych! Zbiórka nadal trwa!

Zbiórka na rehabilitację Pawła to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info .

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij