Ponad 191 000zł na leczenie dla Pawełka, któremu pogotowie odmówiło pomocy!!

Magdalena
04 marca 2019
Wpis Ponad 191 000zł na leczenie dla Pawełka, któremu pogotowie odmówiło pomocy!! - miniaturka zdjęcia

Pawełek od urodzenia cierpi na wodogłowie. Jednak ten fakt wydał się mało istotny dla ratowników medycznych, którzy przyjechali na wezwanie zrozpaczonej matki. Mimo tego, że stracił przytomność i wymiotował, oni uznali, że chłopiec symuluje.

Ta historia mocno wstrząsnęła naszym społeczeństwem. Pisały o tym media, nakręcono również dwukrotnie reportaż w TVN w programie Uwaga.

Pawełka w ostatniej chwili cudem udało się uratować. Dopiero lekarze w rybnickim szpitalu zainterweniowali. Błyskawicznie przetransportowano chłopca do Katowic i poddano operacji. Dziś jego stan jest bardzo ciężki. Miesięczny koszt leczenia wynosi 17 tys zł. Jak temu podołać?

Sąsiad chłopca postanowił zorganizować pomoc. Założył na Pomagam.pl zbiórkę, na pokrycie wysokich kosztów rehabilitacji (https://pomagam.pl/ratujmypawlareka). To, co udało mu się osiągnąć, przeszło jego najśmielsze wyobrażenia. W zbiórkę zaangażowało się 5 510 Darczyńców, którzy przekazali ponad 102 000 zł!!!!  Dzięki tym pieniądzom Pawełek dostał szansę, na powrót do sprawności.

Zbiórka na rehabilitację Pawełka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom w Twoim otoczeniu.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij