Mimo niepełnosprawności nie traci pogody ducha! Na Pomagam.pl zebrał już niemal 28000 zł!

Magdalena
09 sierpnia 2019
Wpis Mimo niepełnosprawności nie traci pogody ducha! Na Pomagam.pl zebrał już niemal 28000 zł! - miniaturka zdjęcia


Marian ma 59 lat, przy czym przez większość swojego życia jest sparaliżowany. Nieszczęśliwy wypadek w młodości sprawił, że mężczyzna złamał kręgosłup, przez co teraz nie może chodzić oraz poruszać rękami. Mimo ciężkiej sytuacji nie traci pogody ducha. Stara się doceniać proste rzeczy i cieszyć się każdym dniem. 

Do niedawna opiekę nad Marianem sprawował ukochany brat, który pomagał mu w codziennych czynnościach — mył go, karmił, przebierał. Niestety po jego śmierci, mężczyzna został zupełnie sam. 


Teraz  Marian z niewielkiej renty musi samodzielnie opłacić opiekunkę, czynsz i leki. Z racji tego, że momentami brakuje mu pieniędzy, postanowił poprosić o pomoc na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/marian. Założona przez niego zbiórka poruszyła mnóstwo osób, przez co na koncie mężczyzny jest już niemal 28 000 zł!! 

Zbiórka na pomoc dla Mariana to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/infoDlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij