Przyjaciele zebrali ponad 85 000 zł, aby sfinansować leczenie chorego Sebastiana!!

Magdalena
08 kwietnia 2019
Wpis Przyjaciele zebrali ponad 85 000 zł, aby sfinansować leczenie chorego Sebastiana!! - miniaturka zdjęcia

Przyjaciele nie zawiedli! Sebastian to wspaniały ojciec, mąż i przyjaciel. Informacja o jego chorobie wywróciła świat rodziny do góry nogami. Skąd wziąć środki na finansowanie kosztownego leczenia? Jednak przyjaciele nie pozostali obojętni w tych trudnych chwilach. Założyli dla Sebastiana zbiórkę na Pomagam.pl i przez ich ogromną determinację zebrali ponad 85 000 zł!!!

 "Sebastian jest wspaniałym człowiekiem. Wesoły, zabawny, pełen pomysłów, zawsze chętny do pomocy... nie ma dla niego rzeczy niemożliwych... Zawsze wspierający społeczność lokalną - jako instruktor harcerski, wychowawca młodzieży, członek OSP..."- tak o Sebastianie wyrażają się jego przyjaciele. 

Nic zatem dziwnego, że nie pozostali obojętni na informację o jego chorobie. Zdecydowali wziąć sprawy w swoje ręce i sfinansować koszty specjalistycznego leczenia. W tym celu założyli na Pomagam.pl zbiórkę, która odniosła ogromny sukces.https://pomagam.pl/pomocsn Przez ich zaangażowanie i determinację w promowaniu tej inicjatywy zebrali prawie 86 000 zł!!!

Zbiórka na leczenie dla Sebastiana to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia swoim najbliższym. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij