Fundacja Ocalenie zebrała już prawie 19 000 zł na pomoc uchodźcom!!!

Magdalena
12 czerwca 2019
Wpis Fundacja Ocalenie zebrała już prawie 19 000 zł na pomoc uchodźcom!!! - miniaturka zdjęcia

Fundacja Ocalenie działa od wielu lat na rzecz uchodźców, którzy przyjeżdżają do Polski. Chce im pomóc w asymilacji, poznaniu naszej kultury oraz znalezieniu dla siebie mieszkania i pracy. 

Swoją misję Fundacja realizuje m.in. poprzez projekt Refugees Welcome. Jest to platforma internetowa, która łączy uchodźców chcących wynająć mieszkanie z Polakami, którzy mają do wynajęcia swoje lokum. W ten sposób udziela się pomocy obcokrajowcom w znalezieniu dachu nad głową, ale również w integracji, wzajemnym poznania i przełamywaniu stereotypów.

Dzięki tej pięknej inicjatywie udało się już pomóc wielu osobom, jednak koszty całego przedsięwzięcia są dosyć wysokie. Dlatego wolontariusze postanowili poprosić o wsparcie. Założyli w tym celu zbiórkę na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/refugeeswelcome, aby sfinansować kilka miesięcy swojej działalności. Dzięki zaangażowaniu społeczeństwa zebrali już prawie 19 000 zł!!!

Zbiórka na wsparcie projektu pomocy uchodźcom to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować własną inicjatywę społeczną.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij