Chłopak zebrał ponad 30 000 zł na Pomagam.pl, aby wspomóc Weronikę w leczeniu!

Magdalena
01 października 2019
Wpis Chłopak zebrał ponad 30 000 zł na Pomagam.pl, aby wspomóc Weronikę w leczeniu! - miniaturka zdjęcia


Partner Weroniki  — Artur, zebrał ponad 30 000 zł, aby wesprzeć ukochaną w walce z chorobą!!Weronika to młoda i silna kobieta, która ma wiele planów na przyszłość i całe życie przed sobą. Trzy lata temu już raz dzielnie wygrała walkę z nowotworem. Nic zatem dziwnego, że informacja o chłoniaku Hodgkina była dla niej dużym ciosem. 

Koszty związane z podjęciem terapii, leki oraz wizyty u psychologa pochłaniają ogromne sumy pieniędzy. Weronika musiała zrezygnować z wymarzonej pracy oraz przerwać studia.. 

Na szczęście w tych trudnych chwilach kobieta nie jest sama! Partner Weroniki nie tylko jest przy niej przez cały ten czas, ale postanowił także wspomóc ją finansowo. Założył na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/weronikalesinska i błyskawicznie zebrał ponad 30 000 zł!!!! To kolejny dowód na to, że sukces jest na wyciągnięcie ręki. 


Zbiórka na pomoc Weronice to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia Twoim bliskim.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij