Wolontariusze zebrali na Pomagam.pl ponad 79 500 zł na pomoc humanitarną na Bałkanach!

Opublikowano 08 lutego 2019 przez Marcjanna

Czwórka polskich wolontariuszy spędziła tydzień na granicy serbsko-chorwackiej, gdzie wraz z wolontariuszami z całej Europy rozdawali uchodźcom ciepłe ubrania, żywność i herbatę. Postanowili, że nie poprzestaną na tym i znów wyruszą na Bałkany, tylko na dłużej i w większym gronie.

Potrzebowali jednak środków na jedzenie, artykuły higieniczne, narzędzia pracy i transport, dlatego założyli zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/pomocdlauchodzcow i zebrali ponad 79 500 złotych, czyli prawie 400% celu!

Wszystkie wydatki zobrazowali w formie wykresu zamieszczonego w sekcji Aktualności:
Zbiórka na pomoc dla uchodźców to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Twoja pomoc może okazać się nieoceniona dla drugiego człowieka! 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij