Ponad 8 000 zł, by dać niepełnosprawnemu Wojtkowi szansę na lepsze życie!!

Opublikowano 03 kwietnia 2019 przez Magdalena

Wojtek od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Jego jedyną opiekunką jest 81-letnia mama, która sama z trudem sobie radzi. Jednak wola walki Wojtka z chorobą jest wielka. Dlatego, aby ułatwić sobie ciężkie zmagania z codziennością, mężczyzna postanowił założyć na Pomagam.pl zbiórkę, na zakup specjalistycznego podnośnika i wszybkim tempie zebrał ponad 8 000 zł!!

Wojtek od urodzenia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni SMA. W miarę samodzielne funkcjonowanie możliwe jest wyłącznie dzięki wózkowi akumulatorowemu, na którym się porusza. Jednak wciąż wielu czynności nie jest w stanie wykonać bez pomocy innym.

"Kochani pojawił się nowy cel! Jest to podnośnik pacjenta, czyli podnośnik osoby niepełnosprawnej. Takie urządzenie pozwoli mi bez problemu przesiadać się z wózka na kanapę i odwrotnie. Również potrzeby łazienkowe będą w tym momencie zdecydowanie lżejsze.(...) Podnośnik będzie również niezbędny podczas wyjazdów związanych z leczeniem." -czytamy w opisie na Pomagam.pl.  

To właśnie na ten cel Wojtek postanowił założyć zbiórkę https://pomagam.pl/wojteksma, prosząc o pomoc ludzi dobrej woli. 

Jego prośba dotarła do setek osób, które postanowiły udzielić wsparcia mężczyźnie. I tak, dzięki wpłatom 167 Darczyńców, Wojtek zebrał ponad 8 000zł na specjalistyczny podnośnik, który ułatwi mu codzienne czynności!!

Zbiórka na  podnośnik dla Wojtka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty  również możesz zbierać pieniądze, które pomogą Ci w trudnych chwilach pokonać trudności. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij