Imponująca suma 31 000 zł na dzieci z Madagaskaru na Pomagam.pl !!!

Marta
04 stycznia 2019
Wpis Imponująca suma 31 000 zł na dzieci z Madagaskaru na Pomagam.pl !!! - miniaturka zdjęcia

Koszt życia na Madagaskarze jest stosunkowo niewielki, porównując do naszych realiów, a mimo to często nieosiągalny dla większości tamtego społeczeństwa. Powszechnie panujący głód w dużej mierze dotyka dzieci, a liczba maluchów pochodzących z niekompletnych rodzin, których nie stać na zapewnienie odpowiednich warunków bytu jest ogromna. 

Na szczęście nie pozostajemy obojętni na ich los, a udowodniła to zbiórka na Pomagam.pl, którą założył Łukasz Jakóbiak https://pomagam.pl/zbiorkamadagaskarRazem udało się zebrać już ponad 31 000 zł !!! Środki zostały przekazane na ufundowanie żywności dla dzieci w stołówkach na Misji Katolickiej prowadzonej przez Zgromadzenie Ducha Świętego.

I to nie wszystko! Bo ta kwota ciągle rośnie. Razem możemy więcej. W akcję, na ten moment, zaangażowało się ponad 470 darczyńców, którzy dokładali swoje cegiełki w to piękne dzieło. Zbiórka Madagaskar to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ciebie to nic nie kosztuje, a Twoja pomoc, może okazać się nieoceniona dla drugiego człowieka !!!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij