W lokalnej społeczności siła - zebrano ponad 15 000 na pompę insulinową dla młodej Mamy !!

Marta
12 kwietnia 2019
Wpis W lokalnej społeczności siła - zebrano ponad 15 000 na pompę insulinową dla młodej Mamy !! - miniaturka zdjęcia

Niesamowita inicjatywa lokalnej społeczności z okolic Ropczyc sprawiła, że zebrano na Pomagam.pl ponad 15 000 zł na zakup pompy insulinowej dla młodej Mamy - Pani Karoliny Borli !!! W akcję zaangażowało się prawie 1 000 osób, które chętnie udostępniały zbiórkę, na którą wpłacono 150 razy !!! 

Założona zbiórka https://pomagam.pl/pompadlakaroliny pozwoliła na zebranie środków na nową pompę insulinową, gdyż Pani Karolina używała wypożyczonej z Poradni Diabetologicznej przy Klinicznym Szpitalu nr 1 w Rzeszowie i niestety, po porodzie musiała ją zwrócić. 

Jak mówi Pani Karolina "Nie bywa różowo, ale z chorobą nauczyłam się żyć. Łatwiej mi wszystko zorganizować dzięki pompie insulinowej, która zapewnia ciągły wlew insuliny bazowej i łatwe podawanie bolusów (insuliny do posiłków). "

Ważnym jest, że wypożyczona pompa zakupiona ze środków Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ramach Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Dlatego też, wierząc w dobre serca - lokalna społeczność nie pozostawiła Pani Karoliny samej. Nagłaśniając akcję sprawili, że zebrano wystarczającą sumę na zakup nowej !!!

Zbiórka na leczenie Pani Karoliny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że będąc częścią społeczności, możesz prosić o pomoc dla jej członków.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info 

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym: szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij