Bartuś będzie miał swoją protezę! Zebrano ponad 134 000zł na Pomagam.pl!

Opublikowano 24 stycznia 2019 przez Marta

Los rodziców 1,5 rocznego Bartusia nie jest kolorowy. Pierwsze dziecko, które miało przyjść na świat, w wyniku owinięcia pępowiną, udusiło się w 7 miesiącu ciąży. Druga córeczka Lenka, zachorowała na sepsę i lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Po wielu trudach jednak udało się i wróciła do pełni sił. Potem, po 8 latach, urodził się Bartuś. I tym razem los nie był przychylny. Bartuś urodził się bez jednej dłoni i przedramienia.

Zrozpaczeni rodzice starali się znaleźć rozwiązanie, które umożliwi małemu Bartusiowi jak najlepsze życie. Sztuczna proteza i stała rehabilitacja są jednak ogromnie kosztowne. Mama chłopca - Pani Paulina, założyła zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/nemvfbuu i z Waszą pomocą uzbierała ponad 134 000 zł! Aż 876 darczyńców przyczyniło się do tego sukcesu. Każda taka historia ukazuje Wasze ogromne serca. 

Zbiórka na rehabilitację i protezę dla Bartusia to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty także możesz zwrócić się o pomoc i założyć własną zbiórkę, która zmieni życie Twoje lub Twoich najbliższych.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info 

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij