Prawie 118 000 zł na przeszczep komórek macierzystych dla Filipa!!!

Magdalena
11 marca 2019
Wpis Prawie 118 000 zł na przeszczep komórek macierzystych dla Filipa!!! - miniaturka zdjęcia

Jak zebrać 118 000 zł na przeszczep komórek macierzystych dla swojego ukochanego dziecka?? Na Pomagam.pl to możliwe!!

17-letni Filip od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe. Mimo, iż miał nie mówić, siedzieć, ani normalnie funkcjonować, przez regularne rehabilitacje i intensywne ćwiczenia osiągnął już bardzo wiele. Uczy się w Technikum, trenuje, a nawet gra w koszykówkę na wózkach!!

Jednak do większej samodzielności i sprawności brakuje mu jeszcze bardzo wiele. Ostatnią szansą jaka daje możliwość Filipowi na normalne życie jest przeszczep komórek macierzystych. Jednak jest to niesamowicie kosztowna metoda, a rodzice chłopca nie mają na tyle środków, aby podjąć się leczenia. Mimo to, nie przestają wierzyć, że się uda! Dlatego postanowili poprosić o pomoc, a w tym celu założyli na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/filipmaliszewski. Ogromne zaangażowanie i duża liczba udostępnień wpłynęły na to, że zebrali ponad 118 000złł!! Dzięki tym pieniądzom, Filip będzie mógł zrobić kolejny krok, ku lepszemu życiu!!

Zbiórka na przeszczep komórek macierzystych dla Filipa to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też w każdym momencie możesz zebrać pieniądze na pomoc dla Twoich bliskich. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij