Przyszły ojciec zebrał ponad 60 000 zł, czyli 120% celu, w 2 dni na walkę z rakiem!

Marcjanna
11 kwietnia 2019
Wpis Przyszły ojciec zebrał ponad 60 000 zł, czyli 120% celu, w 2 dni na walkę z rakiem! - miniaturka zdjęcia


37-letni Przemek spodziewa się z żoną dziecka. W marcu usłyszał diagnozę: złośliwy rak żołądka. Od razu zaczął leczenie i walkę z chorobą. Aby opłacić konsultacje lekarskie, leki, dietę i rehabilitację, założył zbiórkę na Pomagam.pl i w ciągu 2 dni zebrał 120% celu, czyli 60 000 złotych!

Przemek jest fotografem ślubnym, lubi cieszyć się życiem i stara się myśleć pozytywnie, nawet w obliczu choroby. Raka zwalcza również humorem - nadał mu imię Janusz. Żona Przemka - Asia - jest aktualnie w 4. miesiącu ciąży, co jest dodatkową motywacją do walki o zdrowie i życie i nie załamywania się.

Rozpoczął już chemioterapię, po której planowana jest operacja a następnie kolejne miesiące chemioterapii. Aby sprostać wydatkom związanym z walką z rakiem żołądka, założył zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/rakjanusz) i - dzięki wielu udostępnieniom oraz wsparciu 1000 hojnych Darczyńców - w ciągu dwóch dnizebrał 120% założonego celu, czyli ponad 60 000 złotych na leczenie!

Zbiórka na leczenie Przemka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że również możesz poprosić o pomoc w obliczu choroby.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym: szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij