Wpłynęło ponad 100 000 zł, aby dać szansę Julii na walkę z rakiem!!

Magdalena
14 maja 2019
Wpis Wpłynęło ponad 100 000 zł, aby dać szansę Julii na walkę z rakiem!! - miniaturka zdjęcia

Julia to mała wojowniczka, która zmaga się z bardzo trudnym przeciwnikiem. Niestety rak nie daje za wygraną! Kiedy tylko pojawiła się możliwość podjęcia leczenia dziewczynki w specjalistycznej klinice w Niemczech, fundacja CANCER FIGHTER założyła na Pomagam.pl zbiórkę, aby pokryć wysokie koszty terapii. Przez niemal 3 tysiące udostępnień w mediach społecznościowych, do zbiórki przyłączyło się ponad 1 300 Darczyńców, którzy wpłacili łącznie 101 092 zł!!!

Julia była wzorową uczennicą i córką. Nic nie wskazywało na to, że ta malutka dziewczynka może mieć guza pnia mózgu. Pewnego dnia źle się poczuła w szkole i pielęgniarka postanowiła wezwać pogotowie. Tomografia komputerowa, badania okulistyczne i laryngologiczne, wszystko dawało dobre wyniki.. Dopiero badania neurologiczne ukazało najgorsze. Rak. 

Gdy tylko pojawiła się możliwość rozpoczęcia leczenia w klinice w Niemczech, rodzice nie zastanawiali się, ani przez chwilę. Dzięki zaangażowaniu ze strony fundacji CANCER FIGHTER, która założyła na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/zdlibvcbna rzecz Julki, udało się zebrać ponad 100 000 zł i tym samym sfinansować koszt terapii!!!

Zbiórka na leczenie dla malutkiej Julii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc swoim bliskim.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij