Karol zebrał ponad 20 400 zł na leczenie chorej ręki przyjaciela fotografa!!

Magdalena
30 maja 2019
Wpis Karol zebrał ponad 20 400 zł na leczenie chorej ręki przyjaciela fotografa!! - miniaturka zdjęcia

Szymon doznał poważnej kontuzji ręki. Państwowa służba zdrowia postawiła na nim krzyżyk, co dla fotografa jest ogromnym ciosem i oznacza całkowitą rezygnację z dotychczasowej pracy zarobkowej. Jest to tym bardziej ciężka sytuacja, gdyż mężczyzna fotografowaniem zarabiał na życie całej rodziny.

Jednak pojawiło się światełko nadziei! Znalazła się klinika w Poznaniu, która może uratować mu rękę i dać mu pełną sprawność. Potrzebne jest na to ogromna kwota - 20 000 zł!

Przyjaciel Szymona, Karol nie pozostał obojętny na tę sytuację. Postanowił pomóc koledze zdobyć potrzebną kwotę. W tym celu założył na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/reka-fotografa, którą aktywnie udostępniał w mediach społecznościowych. W ten sposób udało się osiągnąć zamierzony cel, czyli ponad 20 000 zł!!!!

Zbiórka na leczenie ręki Szymona to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia bliskim Ci osobom. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij