Zawodnicy zebrali na Pomagam.pl ponad 167 000 zł na wyjazd na Mistrzostwa Świata!

Marcjanna
31 grudnia 2018
Wpis Zawodnicy zebrali na Pomagam.pl ponad 167 000 zł na wyjazd na Mistrzostwa Świata! - miniaturka zdjęcia

Rugby na wózkach (“murderball”) to najbardziej dynamicznie rozwijająca się dyscyplina paraolimpijska na świecie. Polska Reprezentacja miała szansę pojawić się po raz drugi na Mistrzostwach Świata, lecz fundusze z Ministerstwa Sportu i Turystyki nie były w stanie w całości pokryć kosztów udziału w tej imprezie.

Potrzebowali 300 tysięcy złotych na przelot oraz pokrycie kosztów związanych z zakwaterowaniem i częścią organizacyjną Mistrzostw w Sydney. Ministerstwo Sportu było w stanie zapewnić im ⅓ potrzebnej sumy. Aby zebrać pozostałą część kwoty założyli zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/rugbynawozkach . Dzięki ponad 3400 darczyńcom, zebrali ponad 167 000 złotych, a Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” przekazała im darowiznę w wysokości 50 000 złotych!Zbiórka zawodników rugby na wózkach to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że możesz zbierać środki na swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych lub Fundację czy Stowarzyszenie, które wspierasz!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij