27 000 zł zebrane na paczki z żywnością i środkami czystości dla bezdomnych!!

Marcjanna
21 kwietnia 2020
Wpis 27 000 zł zebrane na paczki z żywnością i środkami czystości dla bezdomnych!! - miniaturka zdjęcia

27 000 zł zebrane na paczki z żywnością i środkami czystości dla warszawskich bezdomnych!!


Wspólnota Sant’Egidio działa w Warszawie od 2008 r. i wspiera osoby marginalizowane. W tym trudnym czasie również nie pozostają obojętni wobec potrzebujących w dramatycznej sytuacji. Na Pomagam.pl założyli zbiórkę na paczki dla bezdomnych i zebrali już ponad 27 000 zł!!

Od ponad miesiąca wszyscy starają się pozostawać w domach, ale: Nie wszyscy mogą zostać w domu, bo nie wszyscy go mają.” - piszą organizatorzy zbiórki. Bezdomnych obecna sytuacja bardzo mocno dotyka. Brakuje im żywności i środków czystości.“sytuacja osób w kryzysie bezdomności stała się jeszcze trudniejsza niż zwykle. 
Mogą liczyć na coraz mniejsze wsparcie i jeszcze dotkliwiej odczuwają skutki ubóstwa, samotność i strach.” - piszą organizatorzy zbiórki na Pomagam.pl

Przedstawiciele wspólnoty Sant’Egidio pomagają bezdomnym w dramatycznej sytuacji. Aby móc dostarczyć im paczki z jedzeniem, płynami dezynfekującymi i środkami czystości, założyli zbiórkę na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/koronawirus-se]. Zebrali już ponad 27 000 złotych!!

Wciąż potrzebują wsparcia! Możesz pomóc! Adres zbiórki: https://pomagam.pl/koronawirus-se

Zbiórka na paczki dla bezdomnych to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc potrzebującym w swojej okolicy!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij