Rodzice zebrali na Pomagam.pl ponad 100 000 zł na operacje serca dla chorego synka!!

Magdalena
25 marca 2019
Wpis Rodzice zebrali na Pomagam.pl ponad 100 000 zł na operacje serca dla chorego synka!! - miniaturka zdjęcia


Malutki Antoś urodził się z poważną wadą serca. Jego życie od samego początku było zagrożone. Jedyny ratunek to specjalistyczne, ale i kosztowna operacja. Jednak rodzice chłopca nie dawali za wygraną. Założyli na Pomagam.pl zbiórkę, która przyniosła niesamowity rezultat, czyli ponad 100 000zł!!!

Życie Antosia od początku było poważnie zagrożone. Urodził się bowiem z połową serca. Lekarze nie dawali mu dużych szans na przeżycie. Jednak rodzice byli nieugięci. Znaleźli lekarza specjalistę w Niemczech, który dał im nadzieję i podjął się leczenie chłopca. Antoś przeszedł dwie poważne operacje na otwartym sercu. Wtedy rodzice stanęli przed kolejną próbą. 

Jak zebrać 100 000 zł, na ostatni zabieg??

Zdecydowali się poprosić o pomoc na Pomagam.pl. Stworzona przez nich zbiórka https://pomagam.pl/antek poruszyła tysiące osób. Udostępniono ją w mediach społecznościowych 23 415 razy, co zaowocowało wpłatami 2 680 Darczyńców, którzy łącznie przekazali 102 412 zł !!!

Zbiórka na operację serca dla Antosia to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też możesz założyć zbiórkę, która pomoże Twoim najbliższym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij