Zebrał ponad 60 000 zł dla bezdomnych dzieci żyjących na cmentarzu!!

Magdalena
13 marca 2019
Wpis Zebrał ponad 60 000 zł dla bezdomnych dzieci żyjących na cmentarzu!! - miniaturka zdjęcia

Widok rodzin z dziećmi żyjących na lokalnych cmentarzach w Filipinach był dla niego piorunujący. Wtedy postanowił im pomóc. Dzięki zbiórkom prowadzonym na Pomagam.pl zebrał ponad 60 000 zł, które przeznaczył na wsparcie dla najbiedniejszych rodzin !!!"Kiedy pierwszy raz udałem się na Filipiny, trafiłem do miejsca, gdzie żyją ludzie mieszkający na cmentarzu. Wywarło to na mnie wielki wrażenie, ponieważ panował tam ogromna bieda. (..) Trudno było mi przejść obok tego widoku obojętnie, dlatego też zdecydowałem się pomóc tym dzieciom." - pisze Pan Dariusz na swojej zbiórce.

Wtedy też zaczęła się jego przygoda z wolontariatem. W tym roku odbędzie się już 3. edycja jego akcji pod nazwą Serce dla Dzieci z Filipin, w ramach której dostarcza najbiedniejszym rodzinom artykuły spożywcze i higieniczne, ale także zabawki, słodycze i ubrania

Dzięki założonym na Pomagam.pl zbiórkom, zebrał ponad 60 000 zł!!!https://pomagam.pl/sercedlafilipin i https://pomagam.pl/sercedzieciom.  Liczne udostępnienia, częste aktualizacje i materiały video pozwoliły na to, że w zbiórki zaangażowała się ogromna ilość Darczyńców. Gratulujemy sukcesu!!!

Zbiórka na wsparcie dla dzieci z Filipin to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też możesz wykorzystać Pomagam.pl do realizacji własnych działań w ramach wolontariatu, który wesprze najbardziej potrzebującym. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij