Siła internetu! Zebrano ponad 21 000 zł na ratowanie 100-letniego sklepiku ogrodniczego!

Marcjanna
09 kwietnia 2020
Wpis Siła internetu! Zebrano ponad 21 000 zł na ratowanie 100-letniego sklepiku ogrodniczego! - miniaturka zdjęcia


Siła internetu! Zebrano ponad 21 000 zł na ratowanie 100-letniego sklepiku ogrodniczego!


100-letni warszawski sklepik ogrodniczy “U Jadzi” przetrwał II wojnę światową, jednak teraz - jak wiele małych biznesów - stanął na granicy bankructwa. Aby uratować sklepik powstała internetowa zbiórka, na której w niecały tydzień zebrano ponad 21 000 zł!!

Z powodu panującej epidemii warszawskiemu sklepikowi ogrodniczemu “U Jadzi” przy ulicy Bagatela grozi upadek. Po otrzymaniu informacji o dramatycznej sytuacji lokalnego biznesu z ponad 100-letnią tradycją, Albert postanowił działać i założył zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/sklepikujadzi

Warszawski sklepik przetrwał II Wojnę Światową, a może zostać zniszczony przez kryzys związany z wirusem. Właściciele są załamani. Nie pozwólmy, aby wirus zrobił to, czego nie zrobiła nawet II Wojna Światowa. 
- pisze Albert w opisie zbiórki.

Choć pozostajemy teraz w domach, pamiętajmy o pomocy innym. Internetowa zbiórka na rzecz sklepiku Pani Jadzi okazała się sukcesem. Łączna suma wpłat Darczyńców wyniosła ponad 21 000 złotych!! Link do zbiórki: https://pomagam.pl/sklepikujadzi

Zbiórka na ratowanie sklepiku ogrodniczego "U Jadzi" to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby wspomóc lokalne biznesy.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij