Jadą na własną rękę pomagać uchodźcom! Na Pomagam.pl zebrali ponad 600% założonego celu!

Magdalena
11 lipca 2019
Wpis Jadą na własną rękę pomagać uchodźcom! Na Pomagam.pl zebrali ponad 600% założonego celu! - miniaturka zdjęcia


Uchodźca czy już emigrant ekonomiczny? 

Czy nie każdy człowiek w potrzebie zasługuje na wsparcie?

Grupa przyjaciół z Polski postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Dla nich liczy się realne wsparcie dla osób, które znajdują się w ciężkiej sytuacji.

Na granicy serbsko-macedońskiej przebywa wiele rodzin. Często od kilkunastu miesięcy mieszkają one w namiotach, niosąc ze sobą swój cały dobytek spakowany w jedną walizkę. Brakuje im ciepłych ubrań, jedzenia i środków do życia. Wśród nich znajdziemy także małe dzieci, które nie do końca rozumieją tę sytuację.

Ania, Piotr, Rafał i Marek postanowili wyjść im naprzeciw. Planują jechać do nich z ciepłymi ubraniami i jedzeniem. Chcą, choć w minimalny sposób przyczynić się do poprawy ich sytuacji. 

Aby zrealizować ten projekt, postanowili poprosić o pomoc najbliższych. Założona na Pomagam.pl zbiórka https://pomagam.pl/soupandroll przyniosła niesamowity efekt. Uzbierali ponad 600% założonego celu, czyli ponad 18 000 zł!!

Zbiórka na pomoc uchodźcom to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij