Miłośnik dzikiej przyrody zebrał ponad 6500 zł na wydanie książki!! Możesz go wesprzeć!

Marcjanna
15 stycznia 2020
Wpis Miłośnik dzikiej przyrody zebrał ponad 6500 zł na wydanie książki!! Możesz go wesprzeć! - miniaturka zdjęcia


Miłośnik dzikiej przyrody zebrał już ponad 6500 zł na wydanie książki! Zbiórka trwa!


Sebastian każdą wolną chwilę spędza wśród przyrody, która inspiruje go do snucia opowieści. Do tej pory publikował na autorskim blogu, jednak chciałby wydać książkę, aby móc dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Na ten cel założył zbiórkę, na której zebrał już ponad 6500 zł!

Sebastian wśród roślin i zwierząt czuje się najlepiej a las traktuje jak drugi dom:

Od kiedy pamiętam, każdą wolną chwilę spędzałem pośród natury, w pobliskich lasach, polach, zadrzewieniach, nad jeziorami, stawami czy bagnami, słowem tam, gdzie nogi poniosły.
Tam moje Ciało i Dusza czują się najlepiej.

- pisze w opisie swojej zbiórki na Pomagam.pl.

Chciałby podzielić się swoją miłością do przyrody - swoimi zachwytami, przemyśleniami i wspomnieniami, dlatego marzy o wydaniu książki. Znajdą się w niej opowieści, relacje i zapisy wrażeń. Treść i okładka są już przygotowane, jednak aby zrealizować swój cel Sebastian potrzebuje pieniędzy na koszty związane z wydaniem (druk, korekta itp.). 

Twórczy miłośnik przyrody założył zbiórkę na Pomagam.pl:https://pomagam.pl/szeptykniei . Zebrał już ponad 6500 złotych!! Możesz wesprzeć jego działania! Link do zbiórki Sebastiana: https://pomagam.pl/szeptykniei 

Zbiórka na wydanie książki Sebastiana to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby realizować swoje projekty!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij