Izabela robi wszystko, aby spełnić marzenie syna! Na Pomagam.pl zebrała już 88% celu!!

Magdalena
24 lipca 2019
Wpis Izabela robi wszystko, aby spełnić marzenie syna! Na Pomagam.pl zebrała już 88% celu!! - miniaturka zdjęcia

Izabela ma wspaniałego 13-letniego syna. Kubuś kocha konie i jeździectwo. Przez swoją pasję i determinacje robi coraz większe postępy. Jego największym marzeniem jest udział w zawodach konne w Leśnej Woli, które odbywają się pod koniec lipca. Niestety sytuacja finansowa rodziny jest ciężka i rodzice nie mogą sobie pozwolić na pokrycie kosztów związanych z uczestnictwem syna w konkursie. 

Jednak Izabela postanowiła zrobić co w jej mocy, aby spełnić marzenie Kubusia. Zdecydowała się wykorzystać do tego celu Pomagam.pl. Założyła zbiórkę https://pomagam.pl/a4iodhcd, którą aktywnie promowała w mediach społecznościowych. W ten sposób zebrała już 88% założonego celu, czyli 666 zł.

Zbiórka na udział Kubusia w zawodach to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować marzenie swoich bliskich.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!! 

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij