Rodzice zebrali ponad 30 000 zł, na leczenie synka po wypadku!!

Magdalena
06 maja 2019
Wpis Rodzice zebrali ponad 30 000 zł, na leczenie synka po wypadku!! - miniaturka zdjęcia

Niegdyś uśmiechnięty i pełen życia Adaś, teraz wymaga stałej rehabilitacji, specjalistycznych zajęć z logopedą oraz indywidualnego nauczania.. Nie może już biegać beztrosko z kolegami ani grać w piłkę. Świat tego 14-latka wywrócił się do góry nogami, po tym, jak wziął udział w poważnym wypadku. Aby zapewnić Adamowi jak najlepsze leczenie i możliwość dalszego rozwoju, rodzice chłopca postanowili założyć na Pomagam.pl zbiórkę. Ogromne zaangażowanie w promowanie akcji sprawiło, że udało się zebrać ponad 30 000 zł!!!

"Nigdy nie zapomnę słów lekarza, które spowodowały, że ugięły się pod nami nogi. -"Państwa syn jest w stanie krytycznym, ale postaramy się zrobić wszystko, co będzie w naszej mocy". Pierwsza diagnoza, rozległy krwiak mózgu, pęknięta śledziona, złamany obojczyk. Od tego czasu wszystko się zmieniło.."- pisze tata chłopca w opisie zbiórki. 

Niestety mimo upływającego czasu, rozległe krwiaki nie zmniejszyły się, a Adam wciąż wymaga indywidualnego nauczania i rehabilitacji.. Dlatego zrozpaczeni rodzice postanowili poprosić o pomoc na Pomagam.pl! Ich zbiórka https://pomagam.pl/adamkarp poruszyła ogromną ilość osób. 415-tu Darczyńców wpłaciło łącznie ponad 30 000 zł, aby pomóc rodzinie w trudnych chwilach. 

Zbiórka na leczenie Adasia to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc swojemu dziecku w trudnych chwilach.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij