Guz błyskawicznie się rozrasta! Aby uratować Arka przed śmiercią zebrano ponad 200 000zł!

Magdalena
24 lipca 2019
Wpis Guz błyskawicznie się rozrasta! Aby uratować Arka przed śmiercią zebrano ponad 200 000zł! - miniaturka zdjęcia

Arek może pochwalić się wspaniałą rodziną. Mężczyzna jest przykładnym ojcem czwórki dzieci. Ich spokojne i szczęśliwe życie zostało zburzone przez jedną informację, jaką usłyszał Arek od lekarza. Nieoperacyjny, złośliwy rak gruczołowaty z przerzutami do węzłów chłonnych i wątroby. Jak przekazać taką wiadomość swoim bliskim?

Mimo strasznej diagnozy Arek nie przestaje wierzyć, że uda mu się wyjść z choroby. Jak podkreśla, ma dla kogo żyć i ta myśl pozwala mu walczyć dalej. Niestety guz szybko rośnie, a mężczyzna ma coraz mniej czasu. 

Największe prawdopodobieństwo wyleczenia daje immunoterapia. Jednak aby ją rozpocząć, potrzebne są ogromne pieniądze. Arek postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i razem z żoną założył na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/ghlbkohg. Jego historia poruszyła niemal 5 000 osób, które wpłaciły łącznie 212 238 zł!!

Zbiórka na leczenie Arka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij