Rzadka choroba zabija Ewelinę!! Na Pomagam.pl zebrała już ponad 50 000 zł na operację!!

Magdalena
17 czerwca 2019
Wpis Rzadka choroba zabija Ewelinę!! Na Pomagam.pl zebrała już ponad 50 000 zł na operację!! - miniaturka zdjęcia

Ewelina do niedawna wiodła spokojne życie. Była szczęśliwą żoną i spełnioną mamą 3 uroczych dzieci. Pół roku temu jednak zaczęła odczuwać osłabienie lewej dłoni, któremu towarzyszyły drętwienia i wypadanie przedmiotów rąk. Wiązało się to również z ogromnym bólem karku kręgosłupa i głowy. Jej stan pogarszał się z dnia na dzień. 

W szpitalu usłyszała straszny wyrok - jamistość rdzenia kręgowego. Obecnie kobieta nie jest praktycznie w stanie funkcjonować. Brakuje jej nawet sił, aby przytulić swoje dzieci, co dla matki stanowi ogromny cios!!Jedyną możliwością na zatrzymanie przebiegu choroby jest operacja, której w Polsce nikt nie przeprowadza. Ratunkiem dla Eweliny jest Institut Chiari & Siringomielia & Escoliosis w Barcelonie, gdzie można przeprowadzić zabieg, jednak jego koszt to 20 tys. euro!!!

Aby zdobyć potrzebne środki, postanowiła poprosić o pomoc na Pomagam.pl. Założona przez nią zbiórka https://pomagam.pl/enngotj2poruszyła ponad 1200 osób, które wpłaciły w ciągu zaledwie kilku dni ponad 50 000 zł!!!! 

Zbiórka na operację Eweliny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij