Niespodziewany atak padaczki zmienił ich życie! Zebrali ponad 67 000zł na leczenie!

Magdalena
25 marca 2019
Wpis Niespodziewany atak padaczki zmienił ich życie! Zebrali ponad 67 000zł na leczenie! - miniaturka zdjęcia


Mieli spokojne i szczęśliwe życie, aż w jednej chwili ich cały świat runął. Nagły atak padaczki Radka pokazał najgorsze - nowotwór złośliwy w mózgu. Jednak rodzina nie poddała się i zaczęła walczyć o powrót do zdrowia. Przy wykorzystaniu Pomagam.pl zebrali ponad 67 000 zł, aby pokryć koszty leczenia!!

Radek wiódł spokojne i szczęśliwe życie ze swoją partnerką i córką. Jednak jeden dzień wszystko zmienił. Niespodziewany atak padaczki ukazał to, czego nikt się nie spodziewał. Nowotwór złośliwy w mózgu.  Jednak ta straszna wiadomość nie zabiła ducha walki Radka i jego rodziny. Postanowili walczyć. Aby pokryć wysokie koszty leczenia zdecydowali się założyć na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/ratujmyradka, która zebrała ponad 67 000 zł !!! Zaangażowali się w nią wszyscy bliscy i znajomi Radka oraz jego rodziny. Ten wynik to efekt ponad 2 198 udostępnień oraz wpłat 631 Darczyńców!!

Zbiórka na leczenie Radka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty także możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia swoim najbliższym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij