Zbiórka Ratujmy Radka! - zdjęcie główne

Ratujmy Radka!

85 262 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 713 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Radoslaw Miller - awatar

Radoslaw Miller

Organizator zbiórki

Nazywam się Radosław Miller. Pochodzę z dzielnicy Zatorze w Wałczu. Mam  narzeczoną Martynę  i przecudną 11-letnią córcie - Paulinkę. Na nowotwór złośliwy  mózgu- skąpodrzewiaka anaplastycznego trzeciego stopnia zachorowałem nagle, w  wieczór Halloween 2017 dostałem tak silnego ataku padaczki, że cudem przeżyłem pierwszą noc. Guz, o którym nie mieliśmy pojęcia, zaczął krwawić. Narzeczona z  córką znalazły mnie w domu. Ich rozpaczliwe wołanie o pomoc spowodowały szybką reakcję sąsiadów i pogotowia ratunkowego. 2 listopada przetransportowano mnie śmigłowcem do Szczecina. 3 listopada odbyła się operacja ratująca mi życie. Guz jak się okazało później nie został całkowicie usunięty.  Komórki nowotworowe glejaka mają to do siebie, że są w całym mózgu i bardzo często pojawiają się nowe guzy. 17 dnia po operacji miałem kolejne ataki drgawek. Podczas jednego z nich uderzyłem się w krawędź ściany i uszkodziłem sobie ranę pooperacyjną. Na szczęście nie  uszkodziłem sobie czaszki. Okazało się, że mam za niski poziom leku przeciwdrgawkowego we krwi. Towarzyszka mojego życia wzięła urlop z pracy, żeby mną się opiekować. Córunia tymczasowo mieszka z babcią, bo bardzo źle znosi moje ataki drgawek. Jest pod opieką psychologa wskutek wstrząsu psychicznego. Jesteśmy wszyscy w domu  bardzo pozytywnie nastawieni i pełni wiary, tym bardziej, że otrzymujemy tyle wsparcia od wszystkich. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdy dzień. Zaczynamy pielgrzymkę do lekarzy w kraju i za granicą w celu znalezienia optymalnego leczenia. Sama zmiana diety, suplementy, olej CBD/CBDA , wlewki dożylne i  wyjazdy już wielokrotnie przekraczają nasz domowy budżet a to dopiero początek. Zbieramy fundusze na leczenie metodami konwencjonalnymi i niekonwencjonalnymi. Będziemy dozgonnie wdzięczni za każdą złotówkę. Marzę, żeby być przy mojej córci jak będzie zdawała maturę albo brała ślub. Dziękuję z góry za każdą pomoc.

Aktualizacje


 • Radoslaw Miller - awatar

  Radoslaw Miller

  21.01.2019
  21.01.2019

  U nas stabilnie.Brak wznowy.Kolejny rezonans koniec stycznia.Przebadaliśmy molekularnie guza i potwierdziła się diagnoza co do złośliwości i typu guza.Od kilku miesięcy toczymy walkę z odstawieniem sterydów, które zmniejszają obrzęk mózgu ale fatalnie wpływają na organizm i psychikę.Odstawianie powodowało ataki padaczki.Cały czas szukamy leku na padaczkę , który uczyni nasze życie spokojniejszym.Martyna po 15 miesiącach zajmowania się mną wraca w lutym do pracy.Na wiosnę kończy się świadczenie rehabilitacyjne i jedziemy do Zus na komisję , która zdecyduje o mojej zdolności do pracy i ewentualnej rencie chorobowej.Mam nadzieję , że zdrowie pozwoli mi chociaż pracować z domu. Staramy się czerpać radość z każdej chwili.Jesteśmy wdzięczni za każdy przekazany na moje leczenie grosz gdyż te pieniądze uratowały mi życie.Do tej pory wydaliśmy na leczenie 260 tysięcy w tym na same protony 215 tysięcy pln.Udało się tę sumę zebrać na Pomagam.pl,w Złotowiance i dzięki Waszemu 1%.Dziękujemy!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2021
  26.03.2021

  Błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Chrystusa oraz dużo zdrowia

 • Maria Kowalczuk - awatar

  Maria Kowalczuk

  10.01.2021
  10.01.2021

  Brałam udział w biegu charytatywnym w Wałczu, podczas którego zbierano fundusze na Pana leczenie. Wszystkiego dobrego Panie Radosławie!

 • Henryka Szumczyk - awatar

  Henryka Szumczyk

  22.12.2020
  22.12.2020

  Życzę Ci takiej wiary jaką miała Maryja, która nie rozumiejąc zaufała Słowu i pozwoliła aby Bóg się Nią posłużył i dał ludziom szczęście i Ty też dawaj Je innym. Pozdrawiam :)

 • Adriana Grochal - awatar

  Adriana Grochal

  01.11.2020
  01.11.2020

  Dużo zdrówka życzę ♥️

 • Marta Ad. - awatar

  Marta Ad.

  07.06.2020
  07.06.2020

  Trzymaj się Radziu i nie trać wiary...!Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinkę...

  • Radoslaw Miller - awatar

   Radoslaw Miller - Organizator zbiórki

   08.06.2020
   08.06.2020

   Dziękuje Martuś. Staram trzymać się dzielnie. Jesteś wielka! Bardzo Ci dziękuje za wsparcie :*

85 262 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 713 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Radoslaw Miller - awatar

Radoslaw Miller

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 713

Piotr - awatar
Piotr
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Maria Kowalczuk - awatar
Maria Kowalczuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Henryka Szumczyk - awatar
Henryka Szumczyk
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Adriana Grochal - awatar
Adriana Grochal
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij