Mały Piotruś walczy o życie! Zebrano już ponad 50 000 zł, lecz zbiórka wciąż trwa!

Magdalena
25 czerwca 2019
Wpis Mały Piotruś walczy o życie! Zebrano już ponad 50 000 zł, lecz zbiórka wciąż trwa! - miniaturka zdjęcia


Piotruś Turka jest 13-letnim podopiecznym Stowarzyszenia Skrzydlaci Dzieciom. Niestety jego dzieciństwo nie wygląda tak, jak w przypadku innych rówieśników. Większość swojego życia spędził bowiem na oddziale Onkologii w Kielcach. Dlaczego? Bo od lat walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną, która każdego dnia próbuje odebrać mu życie. Mimo młodego wieku chłopiec przeszedł już kilku nawrotów choroby, którym towarzyszyły liczne powikłania. To zdecydowanie za duży bagaż doświadczeń jak na jednego 13-latka. 

Teraz lekarze zdecydowali się rozpocząć inny rodzaj terapii. Cena jednej dawki leku to kwota 17 000 zł, a Piotruś potrzebuje 17 dawek !!!

Aby zebrać potrzebne środki i tym samym dać szansę chłopcu na powrót do zdrowia, działacze Stowarzyszenia założyli zbiórkę na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/br7vnixu . Aktywna promocja w mediach społecznościowych i niemal 4 000 udostępnień dały fantastyczny efekt. Do tej pory udało się zebrać już ponad 60% założonego celu, czyli 51 870 zł!!

Zbiórka na leczenie Piotrusia to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom w trudnych chwilach.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij