Zebrali już prawie 16 500 zł, by wysłać na pierwsze wakacje małych uchodźców!!

Magdalena
28 czerwca 2019
Wpis Zebrali już prawie 16 500 zł, by wysłać na pierwsze wakacje małych uchodźców!! - miniaturka zdjęcia

Fundacja Chlebem i Solą od lat wspiera uchodźców, którzy zmuszeni byli przybyć do Polski w związku z trudną sytuacją w ich kraju. Wielu z nich to bezbronne dzieci pozbawione możliwości spokojnego dzieciństwa, jakie przecież należy się każdemu maluchowi.

Jednak dzięki takim inicjatywom mają szanse na powrót do normalnego życia.

Wolontariusze Fundacji Chlebem i Solą wspierani przez licznych partnerów m.in. Miasto Sopot, Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis, Klub Żeglarski Santa Maria, ProjektCzujCzuj i Pracownię Psychologiczną Joanny Radziwiłł, utworzyli 26 miejsc dla małych uchodźców na obozach nad morzem i jeziorem. Będzie to dla nich szansa na przeżycie niezapomnianej przygody oraz wspólną integrację.

Brakującą sumę fundacja postanowiła zebrać na Pomagam.pl. Założona została w tym celu zbiórka https://pomagam.pl/wakacjeuchodzcy, która okazała się ogromnym sukcesem. Dzięki wsparciu 257 Darczyńców zebrano już 82% założonego celu, czyli 16 491 zł!! 

Zbiórka na wakacje dla małych uchodźców to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij