Przez wypadek uszkodził kręgosłup! Zebrał już ponad 10 000 zł na potrzebną rehabilitację!!

Opublikowano 08 lipca 2019 przez Magdalena

Michał rok temu uległ poważnemu wypadkowi. Uszkodzony kręgosłup pozbawił go możliwości samodzielnego poruszania się. Jednak po przeprowadzeniu operacji okazało się, że jest dla niego szansa. Rdzeń kręgowy nie został przerwany!!

Michał od razu postanowił działać. Rozpoczął intensywną rehabilitację, dzięki czemu widać już pierwsze efekty. Mężczyzna powoli odzyskuje sprawność w rękach. 

Niestety zakup potrzebnych sprzętów leczniczych oraz kosztowne wizyty u fizjoterapeutów pozbawiły Michała wszystkich oszczędności. A przerwanie rehabilitacji jest dla niego jednoznaczne z kalectwem do końca życia. 

Aby zebrać potrzebne środki na dalsze leczenie, mężczyzna postanowił poprosić o pomoc na Pomagam.pl. Założona przez niego zbiórka https://pomagam.pl/michasiak poruszyła setki osób i dzięki wsparciu licznych Darczyńców Michał zebrał już ponad 10 000 zł!!!

Zbiórka na leczenie Michała to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij