Córka zebrała w dwa dni ponad 40 000 zł na leczenie ukochanego taty!

Magdalena
10 lutego 2020
Wpis Córka zebrała w dwa dni ponad 40 000 zł na leczenie ukochanego taty! - miniaturka zdjęcia

Prawie 43 000 zł zebrała Sonia w niecałe dwa dni, aby pokryć koszty leczenia ukochanego taty!! To kolejny ogromny sukces Zbiórkowiczów na Pomagam.pl!!


Krzysztof przez całe życie był niesamowicie aktywny. Jeździł na snowboardzie, nartach i brał udział w wyścigach samochodowych. Poskramiał też wiatr na windsurfingu i kitesurfingu. Uwielbiał majsterkować i w końcu kiedy, przeszedł na emeryturę, zrealizował swoje marzenie o spędzaniu lata nad wodą. Nigdy nie potrzebował wiele i cenił sobie ciszę oraz spokój.

Niestety w ciągu jednej chwili jego życie wywróciło się do góry nogami, a spokój został brutalnie przerwany przez rozległy udar mózgu.

Krzysztof trafił do szpitala za późno i niestety lekarze nie zdołali poddać mu leków, które rozpuściłyby zakrzep. W efekcie udar mózgu rozprzestrzenił się na 2/3 prawej półkuli.. 

"Udar niedokrwienny, choć rozległy, pozostawił logiczne i abstrakcyjne myślenie i wszystkie zmysły. Jednak tata ma niedowład lewej nogi i ręki oraz problemy z mówieniem." - czytamy w opisie zbiórki.

Najgorsze już za nim, ale teraz przyszedł czas na rehabilitację i powrót do zdrowia. Niestety Krzysztof został przeniesiony do ośrodka, gdzie opieka pielęgnacyjna jest na bardzo niskim poziomie. Sonia nie mogła znieść, że jej ukochany tata jest traktowany w taki sposób. 

Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zdobyć środki, które zapewnią Krzysztofowi godny proces powrotu do zdrowia w atmosferze szacunku i wsparcia. Potrzebne są również pieniądze na późniejszą rehabilitację, lekarstwa oraz konsultacje specjalistyczne. 

Sonia zdecydowała się założyć w tym celu zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/dtdgbpr8. W zaledwie 2 dni została ona udostępniona 720 razy, co przyniosło niewyobrażalny efekt. Dziewczyna zebrała prawie 43 000 zł na leczenie taty!!

Zbiórka na dalsze leczenie Krzystofa to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia Twoim bliskim. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij