Joanna walczy o życie swojego ukochanego psa!! Na Pomagam.pl zebrała już ponad 11 000 zł!!

Magdalena
14 czerwca 2019
Wpis Joanna walczy o życie swojego ukochanego psa!! Na Pomagam.pl zebrała już ponad 11 000 zł!! - miniaturka zdjęcia

Yogi to ukochany pies Joanny. Jego stan nagle zaczął drastycznie się pogarszać. Paraliż łap, białe dziąsła, blady język, osłabienie, brak apetytu. Egzystencja, a nie życie. Nikt nie jest w stanie wyjaśnić, dlaczego do tego doszło. Kilku specjalistów analizowało już wyniki badań krwi. Do tej pory stwierdzono anemię i żółtaczkę.

Jedno jest pewne. Pies wymaga dalszego leczenie oraz kolejnych wizyt u weterynarzy. Jego stan jest bardzo poważy. Niestety dotychczasowe badania pozbawiły Joanny wszystkich oszczędności. Dlatego kobieta zdecydowała poprosić o pomoc bliskich. Na Pomagam.pl założyła zbiórkęhttps://pomagam.pl/ratujeyogiego, która przyniosła niespodziewany rezultat. Do tej pory na leczenie Yogiego wpłynęło już 11 240 zł, czyli 172% założonego celu!!!

Zbiórka na leczenie Yogiego to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij