Dzięki Pomagam.pl ponad 1 300 potrzebujących osób nie było głodnych tej zimy w Lublinie!!!

Marta
02 stycznia 2019
Wpis Dzięki Pomagam.pl ponad 1 300 potrzebujących osób nie było głodnych tej zimy w Lublinie!!! - miniaturka zdjęcia

Do pokonania głodu wystarczy chleb i konserwa. To tylko 5 zł, prawda? Dla ogromnej liczby osób potrzebujących i bezdomnych jest to kwota przekraczająca ich możliwości. A w weekendy, gdy zamknięte są jadłodalnie - skazani są na głód. 

Wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Lublinie nie chcieli siedzieć bezczynnie i założyli zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/bobylemglodnyZaczęło się od przysłowiowej cegiełki 5 zł, aby móc pomóc zabić głód potrzebującym. Cel był prosty - sto chlebów dziennie. Stu potrzebujących.

Ogromne zaangażowanie Wolontariuszy sprawiło, że udało się zebrać ponad 6 300 zł na Pomagam.pl, czyli prawie 130% zamierzonego celu !!! A zebrana suma wciąż rośnie - tak jak liczba osób, którym udało się już pomóc !!!

Zbiórka Wolontariuszy w Lublinie to nie wyjątek już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że organizacja, której jesteś częścią może aktywnie wspierać lokalne społeczności dzięki środkom zebranym na Pomagam.pl !!!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij