Młodzi żeglarze mają szansę na udział w Mistrzostwach Europy! Zebrali już 10 000 zł!

Opublikowano 31 stycznia 2020 przez Magdalena

Żeglarze z Wolsztyńskiego Klubu Żeglarskiego mieli szansę na udział w Mistrzostwach Europy,  lecz brakowało im środków na sfinansowanie wyjazdu! Na Pomagam.pl zebrali ponad 10 000 zł!!


Zosia, Kasia, Bartek, Leon i Micek to żeglarze z Wolsztyńskiego Klubu Żeglarskiego. Od wielu lat wytrwale, mimo wielu upadków i zwątpień realizują wszystkie treningi. W końcu ich trud został doceniony. Mogli zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami na Mistrzostwach Europy w Danii

Pojawił się tylko jeden problem  — brakowało im środków na sfinansowanie kosztów wyjazdu. Rozwiązaniem okazała się zbiórka na Pomagam.pl — https://pomagam.pl/wkzdania2019! Dzięki wsparciu 71 Darczyńców grupa młodych żeglarzy zebrała ponad 10 000 zł! Te pieniądze pozwoliły spełnić ich ogromne marzenie! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zbiórka na sfinansowanie udziału w Mistrzostwach Europy to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zdobyć środki na realizację własnego marzenia!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij