To nazwisko zna każdy w Suchedniowie! Zebrano ponad 5000 zł, by spełnić jego marzenie!

Magdalena
04 lipca 2019
Wpis To nazwisko zna każdy w Suchedniowie! Zebrano ponad 5000 zł, by spełnić jego marzenie! - miniaturka zdjęcia

Pan Zdzisław Włodarczyk to legenda Orliczka Suchedniów. Związany jest z klubem od ponad 20 lat. Swoją popularność zyskał jako spiker. Kibice nie wyobrażają sobie meczów bez jego udziału. 

Ze sportem Pan Zdzisław jest związany od zawsze. Trenował lekkoatletykę, próbował swoich sił w piłce nożnej. Co więcej, mimo upływu lat nadal jest aktywny i z powodzeniem bierze udział w Mistrzostwach Polski Weteranów.

W tym roku zbliżają się 21. Mistrzostwa Europy Masters - Wenecja. Niestety koszt udziału w zawodach jest bardzo duży, przez co mężczyzna, mimo chęci, nie może sobie pozwolić na start. Jednak mieszkańcy Suchedniowa darzą mężczyznę ogromną sympatią! Dzięki społecznej inicjatywie na Pomagam.pl https://pomagam.pl/zdzislawwlodarczyk zebrano ponad 5 000 zł, aby sfinansować wyjazd Pana Zdzisława na Mistrzostwa!!  

Zbiórka na wyjazd Pana Zdzisława na Mistrzostwa to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz założyć zbiórkę, która zrealizuje czyjeś marzenie. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij