Zbiórka Pomóż Helence stanąć na łapki - zdjęcie główne

Pomóż Helence stanąć na łapki

1 413 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

W dniu 31.01.18 otrzymaliśmy zgłoszenie o bardzo chorym kotku ,który przebywa pod budynkiem Starostwa w Oświęcimiu. Niezwłocznie udaliśmy się na miejsce ,zabraliśmy kotkę do lecznicy.Helenka bo tak nazwaliśmy koteczkę,jest bardzo odwodniona,musiała długo nie jeść,jej chudziutkie,wątłe ciałko walczy z ogromnym stanem zapalnym,z powodu licznych obrażeń.Oczy są zapadnięte i zaropiałe,w pyszczku kicia ma krwiaka oraz liczne stłuczenia i otarcia,ma połamane ząbki,opuszki łapek są poparzone ,prawdopodobnie substancją żrącą.Kicia jest okropnie brudna, rany w pyszczku i na łapkach są oblepione krwią i błotem.Łapki trzeba czyścić ,odkażać i zmieniać opatrunki,pomimo silnych leków przeciwbólowych ,kicia bardzo cierpi.Po tych wszystkich bolesnych zabiegach,kicia zabrana na ręce wtula się i mruczy.Helenka to bardzo kochana i dzielna koteczka.Nie wiemy i nigdy nie dowiemy się co się stało,ale może to i lepiej nie wiedzieć i mieć nadzieję że człowiek nie miał z tym nic wspólnego :-(

Bardzo prosimy o wsparcie leczenia koteczki,za co z góry serdecznie dziękujemy.


Komentarze


 • Seha - awatar

  Seha

  02.02.2018
  02.02.2018

  Zdrowiej 💖

 • Ewelina Żbik - awatar

  Ewelina Żbik

  01.02.2018
  01.02.2018

  Trzymam kcikuki !!!! Uda się !!!

 • Ania - awatar

  Ania

  01.02.2018
  01.02.2018

  Biduszko malutka, Walcz kochana

 • Monika - awatar

  Monika

  01.02.2018
  01.02.2018

  Helenko! Walcz:*

1 413 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Wpłaty: 52

Roksana - awatar
Roksana
6
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Angelika - awatar
Angelika
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij