Zbiórka Pomóż Helence stanąć na łapki - zdjęcie główne

Pomóż Helence stanąć na łapki

1 413 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

W dniu 31.01.18 otrzymaliśmy zgłoszenie o bardzo chorym kotku ,który przebywa pod budynkiem Starostwa w Oświęcimiu. Niezwłocznie udaliśmy się na miejsce ,zabraliśmy kotkę do lecznicy.Helenka bo tak nazwaliśmy koteczkę,jest bardzo odwodniona,musiała długo nie jeść,jej chudziutkie,wątłe ciałko walczy z ogromnym stanem zapalnym,z powodu licznych obrażeń.Oczy są zapadnięte i zaropiałe,w pyszczku kicia ma krwiaka oraz liczne stłuczenia i otarcia,ma połamane ząbki,opuszki łapek są poparzone ,prawdopodobnie substancją żrącą.Kicia jest okropnie brudna, rany w pyszczku i na łapkach są oblepione krwią i błotem.Łapki trzeba czyścić ,odkażać i zmieniać opatrunki,pomimo silnych leków przeciwbólowych ,kicia bardzo cierpi.Po tych wszystkich bolesnych zabiegach,kicia zabrana na ręce wtula się i mruczy.Helenka to bardzo kochana i dzielna koteczka.Nie wiemy i nigdy nie dowiemy się co się stało,ale może to i lepiej nie wiedzieć i mieć nadzieję że człowiek nie miał z tym nic wspólnego :-(

Bardzo prosimy o wsparcie leczenia koteczki,za co z góry serdecznie dziękujemy.


Komentarze


 • Seha - awatar

  Seha

  02.02.18
  02.02.18

  Zdrowiej 💖

 • Ewelina Żbik - awatar

  Ewelina Żbik

  01.02.18
  01.02.18

  Trzymam kcikuki !!!! Uda się !!!

 • Ania - awatar

  Ania

  01.02.18
  01.02.18

  Biduszko malutka, Walcz kochana

 • Monika - awatar

  Monika

  01.02.18
  01.02.18

  Helenko! Walcz:*

1 413 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Wpłaty: 52

Roksana - awatar
Roksana
6
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Angelika - awatar
Angelika
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij