Zbiórka Pomóż Helence stanąć na łapki - zdjęcie główne

Pomóż Helence stanąć na łapki

1 413 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

W dniu 31.01.18 otrzymaliśmy zgłoszenie o bardzo chorym kotku ,który przebywa pod budynkiem Starostwa w Oświęcimiu. Niezwłocznie udaliśmy się na miejsce ,zabraliśmy kotkę do lecznicy.Helenka bo tak nazwaliśmy koteczkę,jest bardzo odwodniona,musiała długo nie jeść,jej chudziutkie,wątłe ciałko walczy z ogromnym stanem zapalnym,z powodu licznych obrażeń.Oczy są zapadnięte i zaropiałe,w pyszczku kicia ma krwiaka oraz liczne stłuczenia i otarcia,ma połamane ząbki,opuszki łapek są poparzone ,prawdopodobnie substancją żrącą.Kicia jest okropnie brudna, rany w pyszczku i na łapkach są oblepione krwią i błotem.Łapki trzeba czyścić ,odkażać i zmieniać opatrunki,pomimo silnych leków przeciwbólowych ,kicia bardzo cierpi.Po tych wszystkich bolesnych zabiegach,kicia zabrana na ręce wtula się i mruczy.Helenka to bardzo kochana i dzielna koteczka.Nie wiemy i nigdy nie dowiemy się co się stało,ale może to i lepiej nie wiedzieć i mieć nadzieję że człowiek nie miał z tym nic wspólnego :-(

Bardzo prosimy o wsparcie leczenia koteczki,za co z góry serdecznie dziękujemy.


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Seha - awatar

  Seha

  02.02.2018
  02.02.2018

  Zdrowiej 💖

 • Ewelina Żbik - awatar

  Ewelina Żbik

  01.02.2018
  01.02.2018

  Trzymam kcikuki !!!! Uda się !!!

 • Ania - awatar

  Ania

  01.02.2018
  01.02.2018

  Biduszko malutka, Walcz kochana

 • Monika - awatar

  Monika

  01.02.2018
  01.02.2018

  Helenko! Walcz:*

1 413 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Wpłaty: 52

Roksana - awatar
Roksana
6
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Angelika - awatar
Angelika
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij