Zbiórka Boguś-prosi o wsparcie - zdjęcie główne

Boguś-prosi o wsparcie

2 258 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Bogusia pierwszy raz poznaliśmy niemal równo rok temu. Wówczas kocurek potrzebował pilnej pomocy z uwagi na obrażenia po pogryzoieniu. Oko oraz część pyszczka, była mocno zakrwawione a leczenie trwało dość długo. Boguś dziś przychodzi do nas z zupełnie innym problemem. Mianowicie pomoc chirurga potrzeba natychmiast :( stan dziąseł i zębów Bogusia jest fatalny. To już dojrzały pan kot, o którego kiedyś nie miał kto dbać. Dziś jako kot wolno  żyjący, dzięki karmicielom ma ciepły kąt, zawsze pełną miseczkę. Niestety jak każdy zwierzak choruje i potrzebuje wsparcia. Dlatego po raz kolejny nie przechodzimy obojętnie obok Bogusia. Musimy wykonać badania krwi, które powiedzą nam o jego stanie zdrowia i mamy nadzieję, że zakwalifikują go do zabiegu. Po zabiegu szereg antybiotyków i leków osłonowych, dlatego każdy grosz wsparcia jest dla nas na wagę złota.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  29.01.2024
  29.01.2024

  Bogusiu nie poddawaj się :(

  Nasza wolontariuszka z całych sił walczy o życie Bogusia, który ma kryzys spowodowany niewydolnością nerek. Boguś jest dokarmiany strzykawką, otrzymuje całe serie leków, kroplówek :( Drżymy o życie Bogusia, który jest kotem wolno żyjącycm, ale ma na stałe zapewnione ciepłe schronie i pełną miseczkę. Obecnie przebywa w domu tymczasowym u naszej wolontariuszki, codziennie odwiedza lecznicę, walka trwa. Niestety Boguś w tej walce wygląda coraz słabiej, jednak determinacja jest tak wielka, że wierzymy, że uda się postawić go na łapki.
  Musieliśmy zwiększyć kwotę zbiórki, bo jego leczenie pochłania ogromne koszty. Boguś może liczyć na nas i wierzymy, że i na Was. Każdy grosik w tej walce jest na wagę złota.

  Zdjęcie aktualizacji 137 254

2 258 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 79

Barbara Lewandowska - awatar
Barbara Lewandowska
20
Dariusz Dróżka - awatar
Dariusz Dróżka
20
Anna Kalinowska-Wojtczak - awatar
Anna Kalinowska-Wojtczak
18
Monika Lisowska - awatar
Monika Lisowska
30
Katarzyna - awatar
Katarzyna
25
Agnieszka - awatar
Agnieszka
26
Agata Markiewicz-Nowak - awatar
Agata Markiewicz-Nowak
19
Agnieszka Krysiak - awatar
Agnieszka Krysiak
25
Agnieszka Krysiak - awatar
Agnieszka Krysiak
65
Anna Malinowska - awatar
Anna Malinowska
61

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij