Zbiórka Uratuj mojego braciszka Salema - miniaturka zdjęcia

Uratuj mojego braciszka Salema Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uratuj mojego braciszka Salema - zdjęcie główne

Uratuj mojego braciszka Salema

3 966 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Chowaniec - awatar

Beata Chowaniec

Organizator zbiórki

Ja jestem zdrowa, a jego dopadł śmiertelny fip.

Czekam na niego i tęsknię. Ma zaledwie 12 tygodni:(

Naszym marzeniem był wspólny, szczęśliwy dom.

Nasza historia:

Zabrał nas z ulicy dobry człowiek, który nigdy nie odwraca wzroku od potrzebujących braci mniejszych. Udzielił nam pomocy i zmienił nasz los na lepszy. Niestety mój brat wymaga bardzo kosztownego leczenia, na którego obecnego opiekuna nie stać. Szybkie badania potwierdziły przypuszczenia, że to ta okrutna choroba.  Mój opiekun znalazł w internecie stronę na temat FIP i od tego momentu zaczął walczyć o jego życie, oraz zdobył lek! Jak mogę mu się odwdzięczyć???  Tylko tym by moje mocne łapki-kciuki dały mojemu bratu zdrowie,  by starania opiekuna nie poszły na marne, by mógł cieszyć się wygraną w tej trudnej walce o jego zdrowie.

             Brat ma całodobową opiekę oraz przez 84 dni musi otrzymywać lek w zastrzykach, olej omega i B12. Wiem, że zastrzyki będą go bolały, ale wiem też, że  da radę dzięki dobrym serduszkom i wsparciu kocich łapek, które przeszły to,  co on obecnie doświadcza.

Proszę, pomóż mu,

                            Siostra Salema

Wyniki badań:
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.06.2022
  27.06.2022

  Zdrowiej Kotku☺️Będzie dobrze😘

 • Aleksandra Talik - awatar

  Aleksandra Talik

  21.06.2022
  21.06.2022

  Zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.2022
  12.06.2022

  Powodzenia

3 966 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Chowaniec - awatar

Beata Chowaniec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 63

Helena Kalf - awatar
Helena Kalf
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
<3 <3 - awatar
<3 <3
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Agnieszka Wachowiak - awatar
Agnieszka Wachowiak
250
Iwona Witos - awatar
Iwona Witos
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Helena Kalf - awatar
Helena Kalf
30
Helena Kalf - awatar
Helena Kalf
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij