Zbiórka Brudny Franio - zdjęcie główne

Brudny Franio

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Brudny Franio brzydko pachnie. Brudny Franio ma takie rozwolnienie, że gdzie przysiądzie, zostawia ślad kupki. Brudny Franio jest taki chudziutki, że gdy położy się dłoń na jego grzbiecie, czuć tylko kręgi i żebra. Brudny Franio ma takie wszoły, że miejscami jest zupełnie łysy. Brudny Franio… nieśmiało spogląda nam w oczy…

Koci szkielecik przybłąkał się do jednej pani, która chciała go podkarmić i wzmocnić… Niestety stan kotka jest na tyle poważny, że żadna karma go nie uratuje… 

Potrzeby jest lekarz, badania, kroplówki i cierpliwość… 

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  19.08.2018
  19.08.2018

  Franio ma lepsze i gorsze dni. Czasem załatwia się normalnie, a czasem jest z tym kłopot. Dostaje lekarstwa wzmacniające, lekarstwa na trzustkę oraz specjalistyczną karmę. Niestety często jest gościem w lecznicy. Przed nim jeszcze długa droga, by być w pełni zdrowym i silnym kotkiem. Dziękujemy Wszystkim za pomoc. Dzięki Wam możemy zapewnić Franiowi opiekę weterynaryjną, podkłady higieniczne, specjalne jedzonko oraz lekarstwa. <3

Komentarze


 • Iza i Boguś - awatar

  Iza i Boguś

  11.08.2018
  11.08.2018

  Franiu dużo dużo zdrówka życzymy😁

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   19.08.2018
   19.08.2018

   Dziękujemy w imieniu Frania.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.07.2018
  28.07.2018

  powodzenia koteczku, będzie dobrze!:)

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Wpłaty: 45

Ally - awatar
Ally
20
Iza i Boguś - awatar
Iza i Boguś
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Jurewicz - awatar
Sylwia Jurewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lu lu - awatar
Lu lu
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij