Zbiórka Bunia - kocia emerytka - zdjęcie główne

Bunia - kocia emerytka

30 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Tabby - Burasy i Spółka - awatar

Tabby - Burasy i Spółka

Organizator zbiórki

Bunia - kocia emerytka ze zdrowiem na bakier

Bunia to kocia seniorka, która prawie całe swoje życie spędziła na dworze, tułając się z miejsca na miejsce. Ktoś rzucił kawałek chleba, ktoś skórkę z kiełbasy, choć zapewne najczęściej zasypiala na gołej ziemi wsłuchując się w burczenie we własnym pustym brzuchu. Ile razy rodziła i co działo się z jej maluchami - nie wiemy. Wiemy natomiast, że Bunia sama nie wybrała sobie takiego życia. Kiedy do nas trafiła nie mogliśmy uwierzyć, jak bardzo wdzięczny może być kot za miskę chrupek i kawałek kocyka, za dach nad głową i za to, że choć przez chwilę może poleżeć na ludzkich kolanach i wtulić zmęczoną główkę w dłoń.


Schorowana staruszka bez renty

Bunia to schrorowana kocia seniorka. Niewydolność nerek sprawia, że Bunia musi być na specjalistycznej diecie. Ale to nie wszystkie jej problemy zdrowotne. Nasza kocia staruszka jest także diagnozowana w kierunku niewydolności trzystki, w okolicach której pojawiła się niedawno niepokojąca narośl (Bunia jest w trakcie leczenia).

Każde wsparcie z Waszej strony pomoże nam zapewnić Buni wlasciwą opiekę i leczenie i sprawić, by ta kocina mogła choć na starość zaznać wygodnego i bezpiecznego życia.


TABBY - Burasy i Spółka to grupa wolontariuszy, dla których koty nie tylko pasja. Pomagamy bezdomnym kotom ze Zduńskiej Woli i okolic - leczymy, karmimy, szukamy nowych kochających domów. Mamy kota na punkcie kotów :)

Aktualizacje


 • Tabby - Burasy i Spółka - awatar

  Tabby - Burasy i Spółka

  22.10.2016
  22.10.2016

  Z ogromnym smutkiem informujemy, że nasza kochana staruszka odeszła dzisiejszej nocy :( Od kilku dni Bunia była diagnozowana z powodu gorszego samopoczucia. Jej wyniki krwi z dnia na dzień się pogarszały - diagnoza: białaczka szpikowa. Szpik Buni przestał produkować krwinki, leki nie pomagały. Jeszcze wczoraj łudziliśmy się, że dzięki transuzji krwi uda się ukraść dla Buni jeszcze trochę czasu. Nie udało się...

  Dziękujemy wszystkim za wsparcie udzielone Buni.

30 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Tabby - Burasy i Spółka - awatar

Tabby - Burasy i Spółka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Ewa Jacek - awatar
Ewa Jacek
20
marek żabrowski - awatar
marek żabrowski
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij