Zbiórka Z ciepłego mieszkania na bruk... - zdjęcie główne

Z ciepłego mieszkania na bruk...

610 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Zgłosiła się do nas Pani z prośbą o pomoc w leczeniu kotka, który aktualnie mieszka na klatce schodowej. Okazało się, że jego 70 letni właściciel ożenił się i wyprowadził z mieszkania.... a 10 letni kocurek został sam :( Burasek siedzi ciągle pod drzwiami, które kiedyś były dla niego otwarte...


Obecnie jest dokarmiany przez jedną z naszych karmicielek, której niestety nie stać na leczenie. Kotek jest cukrzykiem i wymaga stałego podawania insuliny (dwa razy dziennie). W ostatnim czasie bardzo wychudł, mocno kaszle i ciężko oddycha.
W chwili obecnej zbieramy na opłacenie faktury za wykonanie badania krwi rozszerzonego o fruktozaminę, zakup insuliny oraz leczenie.

Bieżąca kwota faktury, którą musimy zapłacić wynosi około 265 zł. Do tego dojdą kolejne badania oraz leczenie kociaka. 

W związku z dużą ilością składanych do nas podań jesteśmy zmuszeni prosić Państwo o pomoc w sfinansowaniu leczenia Buraska.

Karmicielka, która dba o kucurka chciała go zabrać do siebie, niestety jej koty ciągle go atakują :( Nie chcemy również, aby trafił do schroniska, ponieważ jest to kot wychodzący przyzwyczajony do tego, że może wychodzić na zewnątrz. 

Jednocześnie szukamy dla Buraska domu. Może ktoś z Państwa jest w stanie dać mu trochę ciepłego miejsca, gdzie będzie czuł się bezpiecznie. Kotek nie jest wymagający. Wystarczy mu pełna miska i odrobina serca.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Łukasz Miłkowski - awatar

  Łukasz Miłkowski

  16.12.2016
  16.12.2016

  Żeby łapkom było cieplej!

 • Aleksandra Ogo - awatar

  Aleksandra Ogo

  15.12.2016
  15.12.2016

  .

610 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Łukasz Miłkowski - awatar
Łukasz Miłkowski
20
Judyta - awatar
Judyta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Żaneta - awatar
Żaneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
NatashaDark - awatar
NatashaDark
20
Paulina - awatar
Paulina
10
Radek - awatar
Radek
15
redinf - awatar
redinf
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij