Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki


Kolejny miesiąc kolejna faktura, za hotelik, za weterynarza... Czyli faktury za dach nad głową i za zdrowie naszych psiaków. Czasami mamy wrażenie, że życie psiaków wcale nie jest czymś bezcennym, skoro nawet drobna opłata za ich podstawowe potrzeby staje się ogromnym problemem ☹. Naszej Fundacji skończyły się już prywatne środki, które zawsze angażujemy, teraz mamy ostatnią szansę aby dać im szczęście, one liczą na Ciebie! 

Każdy z 6 psiaków zabranych ze złomowiska w Dębicy, cały czas ma nadzieje, nadzieje na lepsze życie, na lepsze jutro. Podziwiamy ich wytrwałość w walce o lepsze jutro i wiarę w ludzi. Nam czasami już jej brakuje, szczególnie w chwilach gdy blokują nas w działaniach tak przyziemne sprawy jak finanse. Przecież ratowanie psiaków nie jest przyziemne, to wspaniała praca naszych serc, a widok kolejnego czworonoga w nowym, kochającym domu powinien być najlepszą zapłatą dla dobrych ludzi.

Niestety za dach nad głową trzeba płacić, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc.

Mimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów z własnej kieszeni. Zapewniliśmy jedzenie, transport i pracę z psiakami, na dach nad głową i zdrowie już nie starczyło ☹

Czeka nas jeszcze 6 kastracji, dalsze odrobaczanie, badanie wątroby Leona i wiele, wiele innych, gdyż żaden z psiaków nigdy wcześniej, przez całe 7 lat swojego życia, nie przeszedł kompleksowego przeglądu weterynaryjnego. Hurtowe szczepienie na wściekliznę raz do roku, to wszystko na co mogły liczyć jeśli chodzi o opiekę medyczną.

Sierpniowe opłaty wynoszą 1830,24 zł ( hotelik dla 4 psiaków) oraz 362 zł ( opieka weterynaryjna). W zaokrągleniu to 2200 zł. Cena spokoju Leona, Harrego, Marleya, Yody, Lucka i Kropki. 366 zł, dokładnie tyle miesięcznie kosztuje życie każdego z psiaków. Czy to za dużo? Czy dokładnie na tyle wyceniamy życie tych wspaniałych psich przyjaciół?

Aby nie być gołosłownym, załączyliśmy zdjęcia faktur, które musimy opłacić. Wyciąganie ręki po pomoc jest dla nas podwójnie krępujące gdyż staramy radzić sobie własnym sumptem, niestety nie zawsze dajemy radę. Odmawiamy sobie wszystkiego, każdy wolny grosz przeznaczamy na lepsze życie naszych podopiecznych, każdą wolną chwilę i każdy litr gazu w naszych prywatnych samochodach oddajemy im. Teraz prosimy Ciebie o pomoc. Prosimy w imieniu psiaków, bo one same nie poproszą.

Każdy z przedstawionych psiaków szuka nowego domu. Może właśnie Ty szukasz nowego przyjaciela na całe życie? Jeśli chcesz zmienić świat, któregoś z psiaków ze złomowiska, zapraszamy do kontaktu z Agatą – 60726956

Nie jesteś w stanie wesprzeć nas finansowo? Może masz kilka ziarenek karmy zalegającej w szafce? Nasze psiak będą wdzięczne za każdą formę pomocy. Gabrysia - 691555957

Pozdrawiamy, 

Fundacja GŁOS PSA

Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

AnaB - awatar
30
AnaB
Ewelina - awatar
50
Ewelina
Marta - awatar
50
Marta
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Angela - awatar
100
Angela
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.