Zbiórka Tajemnice bydgoskich podziemi. - zdjęcie główne

Tajemnice bydgoskich podziemi.

2 501 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Krzysztof Drozdowski - awatar

Krzysztof Drozdowski

Organizator zbiórki

O bydgoskich podziemiach krążą wśród mieszkańców legendy. Tunele pod rzekami, schrony we wzgórzach, schrony przeciwlotnicze, przeciwatomowe. Czy pod Bydgoszczą według legend ciągną się długie tunele, dające możliwość poruszania się pomiędzy różnymi obiektami takimi jak kościoły, ratusz i lotnisko? Dotarłem do wielu dokumentów archiwalnych, zdjęć z penetracji niektórych obiektów. Dużą część opisywanych obiektów odwiedziłem osobiście. Wszystko to zostało opisane i udokumentowane. Teraz czeka na możliwość publikacji. Dlatego tez by było to możliwe zorganizowałem tę zbiórkę.  Dziękuję wszystkim za dokonywane wpłaty. 

Każda wpłata w kwocie minimum 50 zł jest równoznaczna z otrzymaniem specjalnie dedykowanego egzemplarza książki z bonusem. co w nim będzie? Tego dowiedzą się już tylko Ci wybrani.

Aktualizacje


 • Krzysztof Drozdowski - awatar

  Krzysztof Drozdowski

  26.10.21
  26.10.21

  Moi drodzy, jeszcze raz dziękuję za wszystkie wpłaty, których dokonaliście. Dzięki Waszej pomocy mogłem zrealizować kolejny projekt i zapisać kolejne bydgoskie historie. Trwało to znacznie dłużej niż początkowo zakładałem. Wiele rzeczy się na to złożyło. Jednakże ostatecznie już jest. A le to nie koniec projektu. Zapowiadałem, że otrzymacie bonus i tak się stanie. Jednakże jeszcze nie teraz. Prace nad interaktywną mapą były już praktycznie na ukończeniu. Niestety awaria sprzętu nie pozwoliła ukończyć tego na czas. Prace trwają od nowa. mam nadzieję, że wkrótce prace się zakończą. Tymczasem trwają rozmowy nad organizacją spotkania autorskiego w miejscu, które jest do tego najbardziej przeznaczone zważając na treść książki. Proszę wszystkich o kontakt na adres [email protected] Chciałbym każdemu z Was móc przekazać publikację.

  Zdjęcie aktualizacji 77 514

Komentarze


 • Sebastian Leszczynski - awatar

  Sebastian Leszczynski

  26.10.21
  26.10.21

  Powodzenia panie Krzysztofie

 • Adrian Kozak - awatar

  Adrian Kozak

  21.04.21
  21.04.21

  Czekamy z niecierpliwością 🙂

 • Piotr Masiulaniec - awatar

  Piotr Masiulaniec

  19.04.21
  19.04.21

  Czekam na kolejną Pana książkę. Na pewno będzie równie interesująca jak poprzednie.

  • Krzysztof Drozdowski - awatar

   Krzysztof Drozdowski - Organizator zbiórki

   21.04.21
   21.04.21

   Staram się by tak było. Dziękuję za wpłatę

 • Paweł Gniewkowski - awatar

  Paweł Gniewkowski

  24.01.20
  24.01.20

  Powodzenia :)

  • Krzysztof Drozdowski - awatar

   Krzysztof Drozdowski - Organizator zbiórki

   24.01.20
   24.01.20

   Dziękuję

 • Bartłomiej Pietrzak - awatar

  Bartłomiej Pietrzak

  12.02.19
  12.02.19

  Mieszkałem 21 lat na Osowej Górze i słyszałem wiele opowieści o przejściach podziemnych, sam zresztą sprawdzałem często te tropy, czy to przejść czy schronów. Jestem mega ciekawy Twojej książki. Pozdrawiam.

  • Krzysztof Drozdowski - awatar

   Krzysztof Drozdowski - Organizator zbiórki

   12.02.19
   12.02.19

   Z chęcią bym usłyszał opowiadania z tych wypraw. Proszę o kontakt na adres [email protected]

2 501 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Krzysztof Drozdowski - awatar

Krzysztof Drozdowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Sebastian Leszczynski - awatar
Sebastian Leszczynski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adrian Kozak - awatar
Adrian Kozak
50
Dorota Rutkowska-Spicera - awatar
Dorota Rutkowska-Spicera
50
Tomasz Mazurkiewicz - awatar
Tomasz Mazurkiewicz
50
Piotr Jarecki - awatar
Piotr Jarecki
50
Piotr Masiulaniec - awatar
Piotr Masiulaniec
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij