Zbiórka Jadły z kaczego korytka - zdjęcie główne

Jadły z kaczego korytka

586 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Życie wolontariusza nie zna pustki. A wrecz odwrotnie, nowe biedy pojawiają się, gdy pod opieką wciąż jeszcze są inne...Nie skarżymy się, wiemy, że nasze otwarte ręca są ratunkiem... To jednak jest za mało, ponieważ łączy się to z zapotrzebowaniem na środki finansowe. 

Tworzymy kolejną zbiórkę, aby nie zawieść kolejnych istot i żeby samym nie pogrążyć się finansowo. Dajemy serca, ręce, domy i swój własny czas. 

Nie liczymy paliwa i godzin, które zabraliśmy rodzinom. Spraw jest tak dużo, że chwilami czasu brakuje nawet na napisanie posta, bo przecież w pierwszym rzędzie są zwierzęta i fizyczna opieka nad nimi. Nie możemy jednak zaniedbać rzeczy przyziemnych, takich, jakimi sa rachunki...

Dzisiejszą zbiórkę utworzyliśmy dla dwóch młodziutkich kotek, ale po kolei.

Niedawno, do jednej z wolontariuszek zadzwoniła starsza osoba, rozpaczliwie błagając o pomoc. W grudniu, tuż przed świętami, ktoś wrzucił jej na podwórko dwa młode kotki z jesiennego miotu. Maluchy były tak wygłodzone, że zaczęły jeść z kaczego korytka :( 

Starsza Pani pomogła już niejednemu  kociakowi, karmiła, leczyła, bo ludzie, nie zważając na jej wiek chętnie jej je podrzucali. Przecież to jest o wiele łatwiejsze niż sterylizacja. Tak, my to znamy ;( 

Pani, pomimo wieku, zaopiekowała się nimi, przygarnęła. Dała dom. Sama wiele w życiu przeszła, począwszy od czasów wojny, kiedy w swojej życzliwości pomagała innym. Teraz została sama, osierocona przez córkę, która trzy lata temu zginęła w wypadku. Brak też jakiejkolwiek innej rodziny, która mogłaby w chociaż trochę  pomóc kobiecie. 

A teraz starsza Pani musi pójść do szpitala, z którego długo nie wyjdzie. Kotki zostają same...  

To dwie dziewczynki. Już zostały odrobaczone, czekają na szczepienia i sterylizację. Aktualnie mieszkają w domu i nie chcą wychodzić na zewnątrz. Są czyste, ładnie korzystają z kuwety. Bardzo lubią tulić się do Pani, choć w stosunku do obcych są początkowo nieufne. 

Kotki aktualnie przebywają w domu tymczasowym w Mielcu.

Obecnie (aktualizacja z 27 lutego) ładnie się aklimatyzują, są o wiele mniej lękliwe. 

Fundacja Animals Mielec daje wsparcie finansowe, ale docelowo szukamy dla kocinek dobrych domów.

Jeśli ktoś zechce się z nami podzielić 1% będziemy bardzo wdzięczni. 

Nasz numer KRS: 0000438628

Bardzo prosimy o najmniejsze wsparcie!  


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    09.03.2022
    09.03.2022

    Less go

586 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anna Sochacka - awatar
Anna Sochacka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Darek - awatar
Darek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dora - awatar
Dora
13
Anonim - awatar
Anonim
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij