Zbiórka Jedyny ratunek dla rodziny - zdjęcie główne

Jedyny ratunek dla rodziny

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Artur Tenderenda - awatar

Artur Tenderenda

Organizator zbiórki

Witam Państwa serdecznie.

Proszę wybaczyć brak rodzinnego zdjęcia, ale mimo wszystko , mimo tragizmu sytuacji wolę ochronić moje dzieci przed szykanami ze strony znajomych , przyjaciół i sąsiadów.

Postaram się w prosty sposób opisać sytuację , która zmusiła mnie do szukania pomocy właśnie tą drogą. 

Jesteśmy zwykła, przeciętną rodziną. Mamy dzieci w wieku szkolnym.

Kilka lat temu zaczęły się nasze kłopoty , które do dziś mają wielki wpływ na nasze życie i życie naszych dzieci. Razem z żoną straciliśmy pracę i świat nam się zawalił. Nie spłacane kredyty, rachunki i inne zobowiązania doprowadziły nas do ruiny.Wiem, że większość osób czytających ma swoje "złośliwe" zdanie na ten temat , ale proszę mi uwierzyć jest naprawdę źle...

Myślę, że gdybym żył bez Boga już nie byłoby mnie na tym świecie.

Pracuję dorywczo gdzie tylko się da , żona robi co może ,ale zamiast sytuacja się poprawić pogarsza się z dnia na dzień.Wpadliśmy w jakiś wir zdarzeń o których nawet nigdy nie śniłem. Wszystko jakby zwróciło się przeciwko nam. Wszystkie dziwne sytuacje , życie napisało dziwny scenariusz, a przecież nie tak miało być....

Pojawiła się w moim życiu możliwość, która może diametralnie odmienić nasze życie.

Możemy przestać się martwić o przyszłość naszych dzieci ,dachu nad głową i zadłużenie sięgające zenitu. 

Jednak, żeby tak się stało potrzebny jest nowoczesny sprzęt do pracy na który nas po prostu nie stać. 

Dzięki hojności rodziny udało się zebrać 9000 tyś. złotych, ale to wciąż za mało, aby zakupić potrzebne urządzenia. 

Znaleźliśmy światełko w tunelu. 

Błagam....jesteście naszą jedyną deską ratunku. Tylko dzięki Państwa hojności możemy znów normalnie żyć.

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Artur Tenderenda - awatar

Artur Tenderenda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij