Zbiórka Cała Polska Smaży Pączki III - zdjęcie główne

Cała Polska Smaży Pączki III

10 417 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób

Zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji wielkiej ostatkowej akcji charytatywnej: „CAŁA POLSKA SMAŻY PĄCZKI”

W lutym 2022 roku, z inicjatywy Zespołu Regionalnego „Magurzanie” z Łodygowic, zdecydowaliśmy się wesprzeć zaciekłą walkę małego Wiktorka Szczechowiaka z ciężką chorobą, jaką jest SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Z tej potrzeby powstał pomysł na zorganizowanie akcji charytatywnej „Cała Polska smaży pączki”, której hasłem był „Pączek dla Wiktorka”. Wspólne smażenie pączków i pieczenie słodkości okazało się strzałem w dziesiątkę! W 2023 roku akcja ponownie zakończyła się wielkim sukcesem, na której skorzystała trójka kolejnych dzieciaków z Żywiecczyzny: Lenka Kuźmińska, Mikołaj Bąk i Ola Drobisz. 

Nie zatrzymujemy się, działamy dalej. W tym roku na naszą pomoc liczą Teoś, Maja, Michał i Natalka. Zachęcamy do zapoznania się z historiami beneficjentów tegorocznej akcji.

Teodor Mojżeszek to niespełna czteroletni mieszkaniec Żywca. Zmaga się z wrodzoną, złożoną wadą serca (Tetrallogia Fallota) oraz zespołem di George’a, co powoduje opóźnienie psychoruchowe i problemy zdrowotne. Teoś pozostaje pod opieką wielu specjalistów, potrzebuje ciągłej rehabilitacji, terapii logopedycznej i leczenia w celu poprawy zdrowia i osiągnięcia jak największej samodzielności. Każde wsparcie fnansowe stanowi dla niego szansę na lepszą jakość życia i zdrowia.

Maja Bąk ma zaledwie 2,5 roku i również mieksza w Żywcu. Ta urocza dziewczynka przyszła na świat z wadą stóp SKS (stopy końsko szpotawe). Niestety, Maja musi stawić czoła także innym wyzwaniom. Zdiagnozowano u niej m.in.: opóźnienie rozwoju, autyzm, problemy ze słuchem i padaczkę. Codzienna, intensywna rehabilitacja oraz wsparcie medyczne i ortopedyczne to czynniki niezbęde do dalszego rozwoju małej Mai i jednocześnie ogromne wyzwanie zarówno dla niej, jak i dla jej mamy.

Michał Górny urodził się 5 lutego 2009 roku i jest mieszkańcem Bielska-Białej.  W 2011 roku zdiagnozowano u niego zespół Nethertona - chorobę uwarunkowaną genetycznie, powodowaną obecnością patogennych mutacji genu SPINK5, która powoduje 100% uszokedzenie skóry, problemy z sercem i nerkami, epilepsję i liczne alergie. Choroba generuje również opóźnienie rozwoju psychomotorycznego, co sprawia, że Michał wymaga stałej rehabilitacji, utrudnionej ze względu na dużą nadwrażliwość taktylną.

Natalia Kubień pochodzi z Milówki i w lutym 2024 roku skończy 9 lat. Dziewczynka do 8 miesiąca życia rozwijała się prawidłowo, ale harmonia ta została nagle zaburzona przez rzadką chorobę genetyczną: zespół Aicardiedo- Goutieresa ( AGS).  Choroba zatrzymuje rozwój dziecka, które traci nabyte umiejętności. W Polsce tylko 16 dzieci zmaga się z tą wadą genetyczną. Natalia obecnie jest w trakcie leczenia eksperymentalnego w Stanach, więc finansowe wsparcie jest jej obecnie dramatycznie potrzebne. 

Każdy z Państwa może pomóc i stać się częścią naszej pięknej inicjatywy. Finał tegorocznej edycji odbędzie się 4 lutego 2024 r.  Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. 

Tych, którzy nie będą mogli dołączyć do nas fizycznie, zachęcamy do wpłat na tę wirtualną zbiórkę. Zgromadzone środki również trafią na konto Fundacji "Serca dla Maluszka", której Podopiecznymi są Teoś, Maja, Michał i Natalka, a następnie zaksięgowane na ich subkontach. 

Liczymy na Państwa wsparcie oraz pozytywną odpowiedź! Mamy ogromną nadzieję, że wszyscy swoim wspólnym zaangażowaniem będziemy siłą napędową III edycji akcji „Cała Polska smaży pączki” dając jej beneficjentom prawdziwą szansę na normalne, godne życie.

Serdecznie pozdrawiamy!
Organizatorzy akcji charytatywnej „Cała Polska Smaży Pączki"

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Aneta Pawlus - awatar

    Aneta Pawlus

    11.02.2024
    11.02.2024

    kosmetyki damskie.

10 417 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób

Wpłaty: 85

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
450
Katarina Janczak - awatar
Katarina Janczak
150
Mateusz Hnatiuk serwis klima. - awatar
Mateusz Hnatiuk serwis klima.
150
Ilona Piekarska - awatar
Ilona Piekarska
450
Rafał Piątek. Niebieska koszulka damska rozmiar L + kubek - awatar
Rafał Piątek. Niebieska koszulka damska rozmiar L + kubek
100
JanuszSeweryn - awatar
JanuszSeweryn
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mateusz Hnatiuk (zestaw samochodzików) - awatar
Mateusz Hnatiuk (zestaw samochodzików)
40
Milena Szczechowiak voucher - awatar
Milena Szczechowiak voucher
100
Brygida Sordyl - awatar
Brygida Sordyl
350

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij