Zbiórka Na nowe ogrodzenie Zwierzogrodu - miniaturka zdjęcia

Na nowe ogrodzenie Zwierzogrodu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na nowe ogrodzenie Zwierzogrodu - zdjęcie główne

Na nowe ogrodzenie Zwierzogrodu

470 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kilian - awatar

Katarzyna Kilian

Organizator zbiórki

Witam wszystkich😊 

Jestem tu pierwszy raz. Pierwszy raz proszę o pomoc dla moich zwierzaków. Przepraszam więc, że tekst ten będzie od serca, może trochę przydługi...

Mam na imię Kaśka i moja przygoda ze zwierzętami porzuconymi, maltretowanymi, przeznaczonymi na rzeź zaczęła się w 2012 roku. Na początku, jak to zazwyczaj bywa, pomału. Po to by w 2017 nabrać pełnego rozpędu. Przeprowadziłam się z przedmieść na wieś (taką całkowitą polską wieś). Ufając ludziom i (co tu kryć) nie mając doświadczenia inwestowałam w miejsce, które miało zostać naszym - zwierzaków i moim -domem na lata. Nie udało się. Straciłam czas, pieniądze ...nadzieję. Ale Ktoś czuwa nad nami bez dwóch zdań. Z dnia na dzień, dzięki ludzkiej życzliwości, przenieśliśmy się całą ekipą niecałe 500 m dalej. I znów wiatr powiał w moje żagle. Była zima 2018 roku. Teren nie do zamieszkania dla człowieka. Kuce i kozy, psy i koty są zachwycone. Ze mną gorzej. Do zamieszkania nie nadawal się ani jeden pokój. Gdzie wola znajdzie się rada - mówią. I tak było. Kupiłam caloroczną przyczepę, która służy nam wiernie (tak nasze psy i koty to zwierzaki domowe). Kupiłam dwa kojce, dla tych, którzy naprawdę ich potrzebują (kwarantanna, lęki, etc.). Z pomocą wspaniałych ludzi pouprzątaliśmy (jeszcze nie do końca) budynki i teren. Wykarczowaliśmy drzewa. Przeprowadziliśmy najpotrzebniejsze remonty... Kończy się lato, a mi konczą się pieniądze. Aby nasze zwierzęta były bezpieczne, zabezpieczony musi być nasz teren. Pod opieką mam 23 psy, 4 koty, 3 kuce (kózki już w nowych domach). Od bardzo młodych po bardzo wiekowe (niektóre całkiem nieadopcyjne) wszystkie zyją razem. Opieka weterynaryjna, jedzenie i co tu kryć moje comiesięczne koszty utrzymania - na to wszystko zarabiam. Ale na to już nie uciułam. Tak bardzo ważne jest dla mnie by nie martwić się którą dziurą wydostanie się jakoś niesforny małolat, lub co gorsze wpadnie coś/ktoś skrzywdzić moje stado... Całe ogrodzenie to ponad 100m, ale jeśi zreperujemy front (widoczny, lub raczej całkowicie niewidoczny na zdjęciu), starą siatką uszczelnimy resztę ogrodzenia. 

Z góry dziękuję wszystkim, ktorzy wesprą moją "samobójczą misję" wykonania ogrodzenia jeszcze w tym miesiącu. Zapraszam też każdego, kto zechciałby odwiedzić Zwierzogród by pomóc, albo tylko pobyć z futrami😀

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kilian - awatar

  Katarzyna Kilian

  16.08.2019
  16.08.2019

  Mamy już na ponad 2 metry ogrodzenia! Super. Super. Super.
  Dziękujemy wszystkim😊

  Zdjęcie aktualizacji 35 815

470 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kilian - awatar

Katarzyna Kilian

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Konrad Sodol - awatar
Konrad Sodol
100
Anna Kamińska - awatar
Anna Kamińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Kosmalska - awatar
Monika Kosmalska
50
Perłowa Garaż - awatar
Perłowa Garaż
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij