Zbiórka Na nowe ogrodzenie Zwierzogrodu - miniaturka zdjęcia

Na nowe ogrodzenie Zwierzogrodu

Zbiórka Na nowe ogrodzenie Zwierzogrodu - zdjęcie główne

Na nowe ogrodzenie Zwierzogrodu

470 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Kilian - awatar

Katarzyna Kilian

Organizator zbiórki

Witam wszystkich😊 

Jestem tu pierwszy raz. Pierwszy raz proszę o pomoc dla moich zwierzaków. Przepraszam więc, że tekst ten będzie od serca, może trochę przydługi...

Mam na imię Kaśka i moja przygoda ze zwierzętami porzuconymi, maltretowanymi, przeznaczonymi na rzeź zaczęła się w 2012 roku. Na początku, jak to zazwyczaj bywa, pomału. Po to by w 2017 nabrać pełnego rozpędu. Przeprowadziłam się z przedmieść na wieś (taką całkowitą polską wieś). Ufając ludziom i (co tu kryć) nie mając doświadczenia inwestowałam w miejsce, które miało zostać naszym - zwierzaków i moim -domem na lata. Nie udało się. Straciłam czas, pieniądze ...nadzieję. Ale Ktoś czuwa nad nami bez dwóch zdań. Z dnia na dzień, dzięki ludzkiej życzliwości, przenieśliśmy się całą ekipą niecałe 500 m dalej. I znów wiatr powiał w moje żagle. Była zima 2018 roku. Teren nie do zamieszkania dla człowieka. Kuce i kozy, psy i koty są zachwycone. Ze mną gorzej. Do zamieszkania nie nadawal się ani jeden pokój. Gdzie wola znajdzie się rada - mówią. I tak było. Kupiłam caloroczną przyczepę, która służy nam wiernie (tak nasze psy i koty to zwierzaki domowe). Kupiłam dwa kojce, dla tych, którzy naprawdę ich potrzebują (kwarantanna, lęki, etc.). Z pomocą wspaniałych ludzi pouprzątaliśmy (jeszcze nie do końca) budynki i teren. Wykarczowaliśmy drzewa. Przeprowadziliśmy najpotrzebniejsze remonty... Kończy się lato, a mi konczą się pieniądze. Aby nasze zwierzęta były bezpieczne, zabezpieczony musi być nasz teren. Pod opieką mam 23 psy, 4 koty, 3 kuce (kózki już w nowych domach). Od bardzo młodych po bardzo wiekowe (niektóre całkiem nieadopcyjne) wszystkie zyją razem. Opieka weterynaryjna, jedzenie i co tu kryć moje comiesięczne koszty utrzymania - na to wszystko zarabiam. Ale na to już nie uciułam. Tak bardzo ważne jest dla mnie by nie martwić się którą dziurą wydostanie się jakoś niesforny małolat, lub co gorsze wpadnie coś/ktoś skrzywdzić moje stado... Całe ogrodzenie to ponad 100m, ale jeśi zreperujemy front (widoczny, lub raczej całkowicie niewidoczny na zdjęciu), starą siatką uszczelnimy resztę ogrodzenia. 

Z góry dziękuję wszystkim, ktorzy wesprą moją "samobójczą misję" wykonania ogrodzenia jeszcze w tym miesiącu. Zapraszam też każdego, kto zechciałby odwiedzić Zwierzogród by pomóc, albo tylko pobyć z futrami😀

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kilian - awatar

  Katarzyna Kilian

  16.08.19
  16.08.19

  Mamy już na ponad 2 metry ogrodzenia! Super. Super. Super. Dziękujemy wszystkim😊

  Zdjęcie aktualizacji 35 815

470 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Kilian - awatar

Katarzyna Kilian

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Konrad Sodol - awatar
Konrad Sodol
100
Anna Kamińska - awatar
Anna Kamińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Kosmalska - awatar
Monika Kosmalska
50
Perłowa Garaż - awatar
Perłowa Garaż
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij